Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #anthem #gry #origin
Hej, jestem do tyłu z kupowaniem gier(dłuuuga przerwa), nie chcę ładować 250 zł za Anthem, która to gra ma delikatnie mówiąc słabe oceny, ale chętnie bym spróbował, bo Destiny 2 bardzo mi się spodobało, na allegro
https://allegro.pl/kategoria/komputerowe-pc-45713?string=anthem&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict43-cul-1-1-0318ℴ=qd
są klucze na platformę Origin(klucze a nie konta) za 50 do 90zł, to już bardziej OK cenka, a czy jeśli kupię fizyczną kopię, to będę mógł odpalić bez napędu(nie mam) przepisując kod od Origin?
Dzięki
PS ogółem to jest sens grać we te grę w 2020? poprawili trochę?
RabarbarDwurolexowy - #pcmasterrace #anthem #gry #origin 
Hej, jestem do tyłu z kupo...

źródło: comment_1586348159FDR8GOa6ufIl0GxNO2Rgt4.jpg

Pobierz
  • 12
@RabarbarDwurolexowy: tak, jest pełna. Gre rozdają ze wszytkim już nawet na CDkeys mozesz kupić za 30zł i do tego 6 miesiecy spotify premium (tak było miesiac temu)

jakbyś zapłacił pełną cene to w EA osobiscie by przylecieli do ciebie i uscisneli ci dłoń.
dobra sprawa jest taka żę robią kompletny rework multiplayera.

Wiec gra moze skonczyć jak No Mans Sky, czyli z totalnego gówna w coś co wszyscy grają.
@RabarbarDwurolexowy: tak. Tylko pamiętaj jak ci się skończy abonament koniec grania, ale po kupnie gry lub ponownym zakupie abonamentu możesz kontynuować granie.

Jak już kupisz abonament to musisz sam sobie dodać grę do biblioteki i instalujesz. Tak mówię, bo myślałem nad tym dlaczego nie mam gier tych co powinny być ( ͡° ͜ʖ ͡°)