Wpis z mikrobloga

#destiny #destiny2 #lootershooter
Jest jakaś meta przy doborze hand canon(rewolweru) dla tanka(tego podstawowego), próbowałem wszystkich broniek: tylko rewolwer i rakietnica z maksymalnym rozrzutem mi pasuje. Lepiej chyba niższą prędkość strzałów na minutę z większym damagem, plus jakiś perk do szybkiego przeładowania i większy damage gdy wrogów wielu w okolicy, lub 3 zabicia pod rząd?(110/140 zamiast 180), jak jeszcze perk/stat na odległość dobry, to można z rewolwerem tylko grać, dopiero zaczynam w grę, wiec mogę się mylić, do tego nie grałem w gry ponad 10 lat, to jestem lekko przyrdzewiały. Wiem że pierwszą żółtą broń(najwyższy tier) dostaje się chyba po uzbieraniu jakichś kawałków czegoś w głównym queście. Teraz mam wszystko fioletowe, w okolicach 950. Gra fajna, przypominają mi się czasy z Diablo 3, czy Anthem jest naprawdę taki zły? Czy też warto spróbować w promocji? A #warframe? Tam chyba bardziej mele, tez mają rewolwerki?
Ma ktoś kod do #anthem w dobrej cenie? normalnie bym kupił, ale niestety dostaję minimum ustawowe w czasach zarazy i starcza tylko na rachunki."
Lubię jak gra dobrze oddaje bronie, powiedzmy walnięcie hand cannona, które niemal czuć jak łamie nadgarstek, całkowite przeciwieństwo Fallouta 4 i 76, szkoda że nie połączyli mechaniki odrzutu(ogólnie handling) z mimo wszystko ciekawą fabułą Falloutów:(
RabarbarDwurolexowy - #destiny #destiny2 #lootershooter
Jest jakaś meta przy doborze...

źródło: comment_15863465829ZPtbEj3McVwALbgPhL6lA.jpg

Pobierz
  • 1