Wpis z mikrobloga

Co mogło być a nie było.

Jako, że napisałem 2 RP których nie użyłem to mi ich szkoda to je wrzucę tak czy siak :P

1. W turze w której wszyscy gdzies latali, a Mistrz Stah Schek siedział w stolicy, pilnował złotych klamek w świątyni i senatu. Kanclerz LaChleb właśnie miał powołać komisarza w Zakonie Jedii i w swojej nieomylności stwierdził, ze sam nim zostanie. W dodatku było to zaraz po chwalebnej śmierci padawanów z rąk kosmicznych złoczyńców.

Mistrz Stah Schek wszedł do pokoju z naręczem dokumentów. Gdyby nie podtrzymywał stosu mocą, ten już dawno wylądował by na ziemi.
Jak dobrze ze Pan jest Panie Komisarzu! Już myślałem ze senat to oddali i nie dostaniemy nikogo do pomocy! Maduca i Spectruma ciągle nie ma, Veela siedzi w bakcie, Akumulus i Jett-Deri tez przez pól kwartału nieobecni. A administracją ktoś się zając musi. Niech Pan zobaczy jakie głupoty mi tu przysyłają. O na przykład z warsztatów. Zamówienie na 200 kół zębatych. Zapytałem ich po co to, a oni na to ze do myśliwców. Widziałem myśliwce i one latają i strzelają, a nie jeżdżą i gryzą!

A wie Pan ze my nawet nie mamy budżetu na sprzęt ochrony indywidualnej? 

O to Pan Panie Kanclerzu? Nie poznałem Pana z tą sztuczną brodą.

Stah Schek spojrzał na następny z kolei formularz. Ehh... W ego oczach zalśniła łza. - Musze pilnie wyjść, załatwi to Pan Panie Komisarzu?
Komisarz spojrzał na wciśnięty mu do ręki formularz. 

PFRON - zasiłek pogrzebowy dla rodziny zmarłego

#lacunafabularniestarwars
  • 1
2. Kanclerz LaChleb potrzebowal zmobilizować absolutnie wszystkie siły Republiki do walki z Robotami (przynajmniej tak myśleliśmy) - z racji tego, potrzebował tez sił militarnych, które w związku z wysoką autonomią kisiły się w lokalnych układach. Z tej okazji przygotowałem orędzie, które miał wygłosić Mistrz Stah Schek (perswazja 18, morale 18) w celu uspokojenia nastrojów społecznych w związku z wprowadzeniem stanu wojennego (odebraniem całości autonomii militarnej) na czas wojny z Robotami (chyba :P
Stah-Schek - 2. Kanclerz LaChleb potrzebowal zmobilizować absolutnie wszystkie siły R...

źródło: comment_1586301465KE44tCjrsvbePntZpoMdpP.jpg

Pobierz