Wpis z mikrobloga

Mirki od #coeelec zacznę od tego jestem stolarzem więc już wiadomo jak to się ma do Linuksa :) ale do brzegu , Kupinem mecool II Pro android dno postanowiłem wgrać #coreelec pierwsze karta później pamięć wewnętrzna kodi wtyczki ok udało się -zadowolenie prawie wzwód ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę będę hakerem tvheadend 4.3 zainstalowane kanały z głowicy dvb-s2 dodane pojawiły się w zakładce telewizja możliwość sat-ip działa na niekodowanych i teraz wysiadam z mojego dziurawego pontonu i pytam czy jest majster który ogarnia #tvheadend + cccam(oscam) i może się ze mną skontaktować stawiam 0.7 wódzitsu w formie narodowego biletu płatniczego za pomoc skonfigurowaniu takiego zestawu

#coreelec
  • 2
@boguslaw-pomietlo: dobra udało mi się teraz to ten #kodi to jest potęga sat-ip w całym domu oraz wszystkie kanały z Lte na telefonie pięknie to gada nawet udało mi się przesłać na nest home hub i chromcast w projektorze no nie wspominając już o możliwości nagrań itp teraz już rozumiem dlaczego kupują ludzie tunery sat na linux , dodam ,że kanały 4K też działają no jest petarda !!!