Wpis z mikrobloga

3 lata temu doszło do odstręczającej zbrodni, o którym Europa, zdaje się, już zapomniała.

39-letni Uzbek, Rakhmata Akiłow przekraczał w 2014 r. granice państw europejskich jako teoretycznie niegroźny migrant, uchodźca. Nie było wiadome, że jest także terrorystą związanym z ISIS, gotowym brutalnie zabijać w imię islamskiego fundamentalizmu

3 lata później
7 kwietnia 2017 we Sztokholmie r. 11-letnia dziewczynka, Ebba Åkerlund wracała ze szkoły. Nie wiedziała, że ten dzień będzie już ostatnim w jej młodym życiu. 7 kwietnia, niedługo po tym jak Ebba wyjdzie z autobusu, zostanie zmiażdżona pod kołami ciężarówki prowadzonej przez terrorystę. Łącznie z nią w ataku muzułmańskiego nachodźmy zginą też 4 inne osoby. Kiedy rodzice ronili łzy nad nad ciałem swojego zmasakrowanego dziecka - wiele europejskich mediów trywializowało tę sprawę, uważając ze będzie to woda na młyn dla europejskiej prawicy. Kim była Ebba Åkerlund? Autorką krótkich powieści, które rozśmieszały jej rówieśniczki, sympatyczną, spokojną koleżką. Młodej dziewczynką, której życie i marzenia zostały na zawsze odebrane. Kim jeszcze była Ebba? ofiarą szaleństwa europejskich polityków którzy irracjonalną polityką "otwartych drzwi" sprowadzili śmierci na małych i niewinnych.
Ebbo - Niech Twoim rodzicą starczy sił na życie po twej stracie. Minie jeszcze dużo czasu zanim znajdą spokój.
Ebbo - pamiętamy o Tobie.

#ebba #bekazlewactwa #4konserwy #terroryzm
FrenPill - 3 lata temu doszło do odstręczającej zbrodni, o którym Europa, zdaje się, ...

źródło: comment_1586267472CiY2AO3eS3PkQhMfYhCo9y.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
Gdyby nie prawica w Stanach i dostęp do broni to ile dzieci-ofiar szkolnych strzelanin udałoby się uratować? Co to za logika..
  • Odpowiedz
Jakim szmaciarzem trzeba by sprowadzać śmierć dwóch niewinnych osób do beki z lewactwa i #!$%@? lewactwu?


@Croises: to jeszcze nic. Wyobraź sobie że niektórzy potrafią wykorzystywać tragedie milionów Europejczyków jako argument przeciwko faszyzmowi czy komunizmowi.

Podłe szmaciarze, mają czelność logicznie wnioskować i obarczać przyczyny winą za konsekwencje!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Croises: na pewno dużo mniejszym niż lewactwo, które twierdzi że problemu nie ma, a każdą śmierć traktuje jako "niegroźny" i niewiele znacący "incydent" który nic nie mówi o zamiarach i mentalności ludzi, których wpuszczono do naszego domu. Dzieci i dorosłych jak Ebba jest dużo, dużo więcej. A będą kolejni przybywać, bo rządzący w Europie zamykają oczy i odwracają głowy, bo "tolerancja" i udają, że nic się nie dzieje.
A informacja o
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson

które twierdzi że problemu nie ma, a każdą śmierć traktuje jako "niegroźny" i niewiele znacący "incydent"


Kto mówi, że każda śmierć to niegroźny incydent? Pomijam już prawicowych pajacy żerujących na zamachach terrorystycznych, którzy utożsamiają angielskie incident z polskim incydentem.

który nic nie mówi o zamiarach i mentalności ludzi, których wpuszczono do naszego domu.


Powiedzieli Niemcy, Francuzi, Brytyjczycy, Szwedzi po umożliwieniu obywatelom polskim dostępu do swojego rynku pracy.

A będą kolejni przybywać,
  • Odpowiedz
@Croises: Tak z pewnością jestem odklejona.
Zwłaszcza jak w Paryżu dzwonila koleżanka, czy mogę pomóc, bo jej przyjaciółka w zamachu straciła rodziców. A jestem na miejscu.
Na pewno jestem oderwana. A już w ogóle jak próbuję pomóc uporać się ludziom z utratą bliskiej, ukochanej osoby, która mogła żyć, ale jakiemuś pajacowi w imię religii zachciało się zabijać.

Media? Co pare dni jakaś informacja pojawia się nawet w polskich mediach i gazetach
  • Odpowiedz
@MadeleineDawson:

Tak z pewnością jestem odklejona.

Na pewno jestem oderwana.


Nie przeczę, że jesteś świetną kobietą, która wspiera bliskich. Nie przeczę, że śmierć jednej osoby może być tragedia dziesiątek innych.

Natomiast sugerowanie, że Unia Europejska nic nie robi w kwestii nielegalnej imigracji, czy zwalczania terroryzmu bo "tolerancja" jest zwykłym odklejeniem od rzeczywistości i demagogią.

Media? Co pare dni jakaś informacja pojawia się nawet w polskich mediach i gazetach "incydent w...DZIESIĘĆ OSÓB
  • Odpowiedz
@Croises: Bo jest to incydent, a nie zamach. proste, nie?
A wzywanie jednego z bogów, to standard. Nie ma się co przejmować. Wiem co znaczy "incident" po angielsku, ale nie jestem od tego by zastanawiać się co "autor polskiego artykułu miał na myśli". Jak mają idiotów a nie tłumaczy czy dziennikarzy - nie powinni pracować.Kropka.
To nie kwestia bycia świetną, czy nie świetną kobietą. To kwestia zawodu.
I nie życzę Ci,
  • Odpowiedz
myślałeś by nie zabierać głosu, jeżeli masz tylko szczątkowe informacje? Napisałam, że znam znaczenie tego słowa.


@MadeleineDawson: Chyba jednak nie znasz, skoro piszesz:

Co pare dni jakaś informacja pojawia sięnawet w polskich mediach i gazetach "incydent w...DZIESIĘĆ OSÓB NIE ŻYJE".
  • Odpowiedz
A mowa tu o polskich mediach.


@MadeleineDawson: To chyba nie pamiętasz, co sama napisałaś.
"Nawet w polskich mediach i gazetach". Czyli czepiasz się Anglików, że piszą po angielsku zgodnie ze znaczeniami słów z ich języka?
  • Odpowiedz
@FrenPill: Taka ciekawostka - zamachowiec z Nowej Zelandii, który zaatakował meczet, podał w swoim manifeście że te wydarzenie było jednym z kilku które zmieniło jego poglądy.
  • Odpowiedz
@Croises: powiedz mi co oznacza angielskie slowo Incident? Skad ten przekaz idzie bo juz ktoras osoba ma jakies dziwne tlumaczenie. Kto was karmi tymi idiotyzmami ze angielskie slowo incident ma.jakies inne tlumaczenie. Attack terrorist a incident to nie to samo.
  • Odpowiedz
@FrenPill:

Rakhmata Akiłow


Facet zabił 5 osób i ranił 15. Został skazany na dożywocie - teoretycznie. W Szwecji osoby skazane na dożywocie wychodzą średnio po 16 latach. Jak się dobrze zakręci i złoży apelację, to pewnie nawet go nie deportują po wypuszczeniu. Za kilkanaście lat nikt nie będzie pamiętał o jakichś tam dziewczynkach ¯\_(ツ)_/¯

Nie wspominając już o tym, że za jakiś czas Szwecja będzie miała jeszcze większy udział osób wyznania
  • Odpowiedz