Wpis z mikrobloga

W 2018 podpisałem umowę z #tmobile na internet bezprzewodowy LTE domowy bez limitu 60 MB/s za 64,99 zł z routerem. To była jakaś promocja czy coś takiego. Za parę miesięcy umowa mi się kończy. Patrzę teraz na oferty i oferta 100% no limit została wycofana. Jest tylko 100/200/300 GB a 300 GB za 79 zł xD Czyli drożej i gorzej niż mam teraz.

Inni operatorzy też nie mają zbyt konkurencyjnej oferty. W ogóle nie ma takiej samej oferty jaką mam czyli internet LTE bez limitu (nie zwalnia po przekroczeniu jakiegoś progu, nie zmienia się na "tylko lte" po przekroczeniu jakiegoś progu).

Za kilka miesięcy umowa mi się kończy. I co teraz? Stracę internet, będę zmuszony przejść na gorszą ofertę czy nikt się nie skapnie, umowa przejdzie mi z automatu na czas nieokreślony i będę sobie mógł dalej korzystać?

W umowie mam tylko:

Niniejsze warunki promocyjne stosuje się także po upływie czasu określonego, w przypadku przejścia Umowy na czas nieokreślony,chyba że wyraźnie wskazano inaczej.


#internet #internetlte
  • 3
@madry_i_mieciutki: jeśli w regulaminie promocji lub w umowie nie masz nigdzie dopisku, że po 24 miesiącach zmienia się cena jakiegoś pakietu albo wysokość rabatu, to wszystko pozostanie po staremu. To dotyczy większości umów telekomunikacyjnych, rzadko warunki zmieniają się po okresie zastrzeżonym.

Ja przykładowo mam umowę z Orange z 2014 roku i cały czas korzystam z warunków z tamtego czasu. To były właśnie czasy, gdy również Orange miało oferty bez limitu zarówno