Wpis z mikrobloga

Znowu się to dzieje, kolejna wojna, no i ok, nie pierwsza i oby nie ostatnia (tylko ta jest trochę żałosna). Problemem to tutaj jest reszta społeczeństwa robiąca jakieś teamy stojące za którymś idiotą czy innym z problemami umysłowymi. Fajnie jest sobie popatrzeć na inbę i co tam się wydarzy oraz nowe przygody, jednak mam wrażenie, że niektórzy w ten świat za bardzo się wkręcają co już normalne nie jest. Zwłaszcza, że zainteresowanie zatacza coraz szersze kręgi i się lepiej martwcie coby uniwersum przetrwało w swoim specyficznym klimacie (którego coraz mniej), a się zajmujecie redaktorami atencjuszami, którzy od dawna ani nic nie wprowadzają ciekawego, ani nic sobą nie reprezentują za bardzo. Ten tag, też już robi pod siebie w stosunku do tego jaki był jeszcze kilka miesięcy temu, dlatego praktycznie tu już nie zaglądam, bo jest cieniem samego siebie.

Swoją drogą ten redaktor z gazety wcale nie lepszy jak sobie ogląda meneli, a na innych nadaje i już chyba drugi artykuł smaruje o menelach. W sumie to co na szkolnej się dzieje to małe miki w stosunku do tego co inni ludzie robią, i każdy ma ich gdzieś. Ratujmy dla uniwersum, stop atencjuszom. Słabo by było jakby przez dwóch idiotów jebnęło uniwersum, Magikal i inni tam też mieli nagrywać do końca (tylko oni mi wiszą bo ich nie śledziłem). Gorzkieżale.
#kononowicz
#patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz