Wpis z mikrobloga

@adrjanoo: Maseczka gdzieś tam lata, czasami z poczty na pocztę przewożą, z automatu idzie do wszystkich paczek że już w doręczeniu, a leżą gdzieś na magazynie, niekoniecznie nawet są na danej poczcie. Raz tak miałem, że przesyłka do odbioru, a w ogóle jej nie było, babka wszystko przeszukała, przy mnie.
@adrjanoo: Miałem identyczny status jak u Ciebie, i mi po prostu listonosz zajumał. Też maski - 3m, zestaw dla mnie i dla moich rodziców za około 150zł.

https://www.wykop.pl/wpis/48397863/#!$%@?-poczte-polska-#!$%@?-jak-mozna-pisac-dostawa-/

Udało się ustalić, że podpisał się za mnie w poniedziałek. Pocztex 48, brak kontaktu z doręczycielem pod numerem jaki podali, brak kontaktu z infolinią aż do piątku, kiedy udało się złożyć reklamację. Gówno z tego pewnie będzie teraz, więc ogarniam nowe maski.

Poczta
@adrjanoo: Na infolinii? Tak, ten numer, który masz w trackingu ze screenshota w pierwszym poście powinien wystarczyć. I przygotuj się na czekanie. Ja dwa razy po 30-40 minutach odpuszczałem, aż raz wyjątkowo szczęśliwie trafiłem po 7 minutach.