Wpis z mikrobloga

@giorgioborgio: na wielkiej bitwie nie możesz zrobić misji.
Żeby zrobić te 8k masz dwie opcje: albo coś z dupną alfą, albo coś z dupnym DPM. Przy dużej alfie wiadomo - celujesz tylko w to co ma najwięcej HP. Jeśli to nie jest totalnie konieczne, albo masz lepszy cel, to nie dobijaj ogryzków, niech inni to robią, a Ty farm dmg.
Przy TDkach z dużym DPM trzeba trochę farta, bo zazwyczaj
  • Odpowiedz
  • 0
@Kaczorra ja zrobiłem taki wynik na E4 lata temu, zupełnie inne realia Trzeba będzie zrobić 103b Niczym innym nie widzę tego

Ogólnie te misje co mi zostały są poddane, wszystkie
No ale to już blisko jest object
  • Odpowiedz
@Kaczorra: czemu niby na wielkiej ma nie móc zrobić? Na wielkich normalnie siadają misje, obczaj sobie mój post z przed kilku dni 9k na grille na Nebelburgu - poprawiłem NC-2. Jak ci mało dowodów to w komentarzach pod moim postem z mką na leopardzie jest screen z zaplecza - również z poprawioną misją podczas wielkiej bitwy

@giorgioborgio: w ustawieniach. Tak jak pisałem wcześniej, bierzesz szybkiego Tdeka, Nebelburg, koniecznie
  • Odpowiedz
Ja co prawda nie na 260 ale na T55a zrobiłem tortoisem 7k dmg z X , drużyna mi się wysypała a ode mnie dingalo. Jak mnie wykończyli przeciwników było jeszcze 6, wiec jak taki noob jak ja to zrobił to spokojnie da się to zrobić
  • Odpowiedz