Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wzr1one: mam w jednym aucie roidmi w drugim baseus tower. Tower ma lepszą filtrację szumów albo zasięg. Jak jesteś w centrum miasta to po prostu nic ci nie wchodzi na fale.bale ma jeden minus, jest cichszy czyli musisz bardziej podglosic radio. I to w sumie koniec tych zauważalnych różnic pod względem muzycznym. Na plus to quickcharge i voltomierz który zmusił mnie do regeneracji alternatora, okazał się dobrym gadżetem diagnostycznym. Z przycisku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pepies: dzieki! Jedyny problem mam taki, ze w mojej megane radio cos slabo gra (w sensie cicho), a plyty dają radę. Radio max 32 i tak jest w miarę ok, a za to plyta 17 i gra głośniej niz radio
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wzr1one: nigdy nie zwracałem na to uwagi. Tu jest fizyczny wyświetlacz po prostu. No i ten tower jest po prostu ładny. W sensie - no podoba mi się design. Prosty schludny i ergonomiczny. Ja mocno polecam
@wzr1one: hej, trochę odkopię temat, ale czy prócz aktualnego poziomu akumulatora da się tam coś jeszcze robić? W sensie jakaś historia jest może zapisywana albo da się jakiś alert ustawić? ta apka się nazywa MOJEITU?