Miroslawy.. Mieliscie moze podbna sytuacje do mojej? Mianowicie wygrywam z gosciem 5-2, po czym po 5 golu w 84 minucie on bierze pauze, lecz nie wychodzi, a wznawia gre. 86 minuta odbieram mu pilke, gra zaczyna lagowac niemilosiernie, po czym wyskakuje komunikat iz "wynik jest analizowany". Ja problemow z internetem nie mialem, nie zerwalo mi polaczenia, #!$%@? mnie z serwerow po tym komunikacie.. probuje sie polaczyc, za pierwszym razem bezskutecznie, za drugim sie lacze i taka #!$%@? analiza, ze wygranej mi nie zaliczylo, co wiecej mecz jakby w ogole nie zostal rozegrany. Mial ktos do czynienia z czyms podobnym?
#fut
  • 3
@peeter32 to normalne rozłączenie z serwerami ea, w zeszłej LW miałem tak kilka razy. O ile się nie mylę to jak przegrywasz to masz loss a jak wygrywasz to mecz nierozegrany... Niech mnie ktoś poprawi jak tak nie jest..