Wpis z mikrobloga

@queuele: najwidoczniej odniosłeś mylne wrażenie, na temat tego kanału po wczorajszym odcinku, tak więc powiem ci, że nie masz czego szukać na tym kanale, bo nikt tu nie będzie na transmisji srał do wiadra, ani wymachiwał fiutem do kamery i po prostu się rozczarujesz tym, że nie znajdziesz tu rozrywki dla ludzi na twoim poziomie intelektualnym
  • Odpowiedz
@queuele: Właśnie widzimy tutaj przykład przeciętnego widza tak zwanych patostreamów. Mam nadzieję, że kiedyś z tego wyrośniesz i zrozumiesz swoje błędy i nauczysz się szacunku do innych ludzi, bo twoje wypowiedzi źle o tobie świadczą( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@queuele:

IKS #!$%@? PE WYBAWICIEL NARODU WYBITNY MÓWCA


Jeżeli moje normalne prowadzenie rozmowy uważasz za słowa wybawiciela narodu i słowa wybitnego mówcy to ci współczuję, ponieważ świadczy to o twoim niskim iq.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@queuele: To bardzo dobrze się składa, bo nie jestem zainteresowany bezsensownym wyzywaniem się, co robisz od samego początku
pisząc chociażby takie rzeczy jak "sklej #!$%@?ę" lub "wypierd*laj już". W taki sposób zaimponujesz tylko ludziom na tak niskim poziomie jak ty¯(ツ)
  • Odpowiedz