Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ten czlowiek wnerwia mnie coraz bardziej. No tak oczywiscie wirus jest wymyslony i to teoria spiskowa. Niewazne ze na swiecie jest ponad milion zakazonych a w usa, we wloszech czy hiszpanii umiera dzisiatki tysiecy ludzi. To niech nam Kamil powie od czego w takim razie ludzie choruja i umieraja? Od kataru? A moze lekarze i pielegniarki co sie wypowiadaja to sa aktorzy tak samo jak pacjenci w szpitalach? A wlosi np siedza w domu dla rozrywki ()
#bigbrother
deyna123 - Ja #!$%@? ten czlowiek wnerwia mnie coraz bardziej. No tak oczywiscie wiru...

źródło: comment_1585929944J9kPMSOcMYvWnTqhIUEsnE.jpg

Pobierz
  • 12
Kamil zsmiast solidaryzować ze wszystkimi, działać dla dobra ogółu... stawia opór? teorię spiskowe? teraz? naprawde?? niech sobie zaobsrwuje profile lekarzy, pielęgniarek, ludzi żyjących w innych krajach.. i dopiero cokolwiek mówi.
@Przemas129: mi on dawal rozrywke w Big Brotherze wiec nie zaluje ze wygral ten program ale prywatnie #!$%@? mnie to jego #!$%@? i teorie spiskowe z dupy. Ludzie umieraja, rodziny traca swoich bliskich, tysiace pod respiratorami a on sobie jaja z tego robi. Ten brak empatii jest okropny. A dziwie sie bo sam wspiera rozne akcje charytatywne a tu pokazuje swoja ignoracje. @marysiaaa
@deyna123: Ja też nie żałuję, że wygrał, bo na tamten moment, nie było lepszego do tego kandydata, ale to, co teraz odstawia, jest naprawdę poniżej wszelkiej krytyki. Zresztą zwróćcie uwagę, że wszyscy z pierwszej jak i drugiej edycji wrócili do swojego życia i zachowują się normalnie. Radek, Bartek, robią to, co robili przed programem, nawet Justyna z Pampersiakiem żyją normalnie, Igor z Angelą tworzą zwyczajną parę, nawet Madzia z Olkiem mają