Wpis z mikrobloga

Mirki, zamówiłem sprzęt na #banggood i po 2,5 tygodnia od wysyłki, wciąż nie ma info o trackingu. Kontaktowałem się z supportem, ale oczywiście mają jedną odpowiedź, że mam czekać. Nie raz zamawiałem z Chin, pierwszy raz w tym sklepie i pierwszy raz taki cyrk. W związku z tym pytanie - czy płacąc przez #paypal mogę jakoś wycofać kasę?
  • 13
@nerkin: ajajajajajaj ()
W kazdym temacie o wysylkach z bg/gb to pisze.
Ta wysylka (w duzym skrocie) polega na przepaku w jednym z krajow europejskich i z niego to leci do Polski, jako paczka wewnatrz unii, czyli bez opodatkowania.

Tracking ktory dostales, zacznie dzialac, jak paczka dotrze do Europy i zostanie przepakowana. Wtedy przewoznik ktory dostarczy paczke juz bezposrednio do ciebie, zacznie sie poslugiwac tym numerem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nerkin: czyli klasycznie, nie poczytasz co i jak przed wydaniem kasy, wybierasz wysyłkę która może iść nawet 60 dni, zwłaszcza teraz kiedy są problemy z logistyką i masz problem ze długo idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nerkin: nie jest ściema, to numer DHL który będzie widoczny dopiero po dojściu do Europy na niemieckiej stronie (. de) albo kilka dni później na polskiej stronie DHL. Teraz czas dostawy około 4 tygodni, więc musisz czekać.
@kemp666 jak zamówiłem z Czech, a też dostałem niemiecki tracking, który nic nie pokazuje :( to co tu się odwaliło? Miałem info, że dojdzie w 5 dni jak zamawiałem, a teraz w ogóle już nie ma przesyłki z Czech i przy wysyłce z np Hiszpanii czas oczekiwania do końca kwietnia