Wpis z mikrobloga

#staregry #retrogaming #pcmasterrace #oldschool #dubbing #pytaniedoeksperta

Sluchajcie mireczki xD odpalilem gogowego Dungeon Keepera 2 w 1920x1200, do tego polonizacja, no zajebiscie - gra z 99 roku, a w sumie procz kontroli kamery malo co sie zestarzala. Nadal bawi i to bez przymykania oczu. Ogolnie bawie sie teraz wrapami i np uruchomilem Interstate76 w wersji glide xD czego nigdy nie moglem zrobic.

Uruchomilem pierw po angielsku, ale w mlodosci gralem PL, a ten angielski lektor jakis marny - nasz faktycznie jakby sie brzydzil pewnymi slowami - np Śmiechowice (w ang Smileville) itd, itp.

Mam jednak pytanie - wiecie kto byl thm narratorem w DK2? Myslalem, ze Fronczewski, ale juz kiedys szukalem i nie ma ;/ tutaj probka glosu od 1:23, nie mam lepszej probki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
S.....S - #staregry #retrogaming #pcmasterrace #oldschool #dubbing #pytaniedoeksperta...
  • 28
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Pana Butruka kojarzę głównie dzięki KOCowi i piosenkom T-raperów znad Wisły. No i właśnie dzięki DK2. Pamiętam jak w radiu ogłosili że nie żyje i że już nigdy nie będziemy mogli usłyszeć jego charakterystycznego głosu.

"Twoje leże jest pełne cieplutkich, tłuściutkich kurczątek"
k.....a - @Student_AWAS: Pana Butruka kojarzę głównie dzięki KOCowi i piosenkom T-rap...
  • Odpowiedz
  • 0
@Student_AWAS

Powiesz proszę skąd masz nakładkę do HD i czy masz jakiegoś patcha, który poprawia mechanikę i AI ? Wczoraj zainstalowałem z GOGu i też mnie naszło aby pograć ()

@plnk na GOGu wejdź w bibliotekę, ustawienia DK2 i tam poszukaj backup, w ten sposob możesz ściągnąć instalke
  • Odpowiedz
@plnk: na pytanie skad sciagnac bez gog galaxy @Kucik7: juz odpisal. Mozna nawet instalowac bez uruchamiania instalatora.

Spolszczenie na internecie, ktorys link w google i do google drive.

Co do hd - to zaden mod - czym sa wrappy https://www.gamedev.net/forums/topic/200749-directx-wrappers/ . Sciagamy http://www.dege.freeweb.hu/ , rozpakowywujemy do katalogu z gra, z katalogu ms kopiujemy zawartosc do katalogu z gra, w panelu dgvoodoo ustawiamy rozdzielczosc i karte - ja ustawilem druga od
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: padla juz odpowiedz, ale zeby sprawdzic czy faktycznie ciezko znalezc nazwisko lektora wklepalam w google 'dungeon keeper 2 polski dubbing' i wiesz, ze znalazlam wynik w mniej niz 5 sekund? xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Student_AWAS Dzięki za odpowiedź, szukam czegoś coś podniesie trudność rozgrywki i/lub zwiększy poziom AI bo obecnie jest ciut za łatwo na versus master keepers. Znalazłem jedynie zmodyfikowane mapy (patch 3.0) ale po przekopiowanie nie idzie na nich uruchomić rozgrywki
  • Odpowiedz