Wpis z mikrobloga

Borek zaczal zdawac sobie sprawe ze niedlugo stanie sie memem jak Pol. Niedawno potezny komentator w poteznej korporacji, jezdzil po najwiekszych stadionach, komentowal mecze ktore ogladalo pol kraju a teraz #!$%@? show dla gimbazy. Widac ze mu sie to nie podoba.

#kanalsportowy
  • 20
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: chyba myślał ze w necie, dzięki większej swobodzie i braku góry będzie mógł robić merytoryczne programy. Niestety, dzisiejszy stream pokazał czego ludzie chcą - a chcą tanich igrzysk, przekleństw i wyzwisk
  • Odpowiedz
@mateee: Ale generalnie Stano dziś wyszedł na plus. Wielu jego hejterów myślało że sie obsra i nie pojawi w studio...sam byłem zdziwiony że tam siadł i wdał się w taką pyskówkę. Potem mu się znudziło chyba bo Najman się szybko wystrzelał i przez godzine mielił te same zarzuty do Stana
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: to prawda, po prostu dzisiejszy stream jest świeżym i dobrym przykładem. To kluczowy moment, w którym Mati musi zdecydować gdzie chce siebie widzieć za dziesięć lat. Czy chciałby komentować jeszcze mecze, być poważanym czy tez przeciwnie - zniżyć się do poziomu Stanowskiego.
  • Odpowiedz
@chianski ta granica jest bardzo cienka. Pol tak samo byl kiedys dyrektorem gazety, czlowiek na powaznym stanowisku, setki do telewizji itp. Wszedl w internet i po roku bycia lubianym zaczyna irytowac ludzi. Brakuje jakiejs aferki i zacznie sie to przeradzac w hejt.

Ja mysle ze Borek powinien dozowac wszystko. Rzadziej, krocej i merytorycznie.
  • Odpowiedz
@SzalonyFanMalysza: w pełni się zgadzam. Bardzo go cenię jako komentatora i postrzegam jako inteligentnego człowieka. Myślę, że przemyśli sobie to wszystko przed snem i wyciągnie z tego wnioski. Szkoda tylko, że tajlandzka afera prawdopodobnie powróci :/
  • Odpowiedz
@chianski: cytując Matiego, którego bardzo lubię i szanuję: "musi przedefiniować swoje wybory życiowe". Co za rollercoaster...Od pamiętnego hejtparku One Man Show, po większość dzisiejszego lajwu, gdzie był tym głosem umiarkowania, rozsądku, dystansu... jeden telefon mirka i KO. Dziwnie mi po tym lajwie. Uśmiałem się, ale jakby mam kaca albo uczucie jak po naprawdę dobrej imprezie, po powrocie do pustego, ciemnego mieszkania.
  • Odpowiedz
@chianski:

chyba myślał ze w necie, dzięki większej swobodzie i braku góry będzie mógł robić merytoryczne programy.


Ta, na pewno na to liczył zapraszając Najmana, któremu najpierw pocisnął na tweeterze i do tego jeszcze Stano, który się nie lubi z Najmanem. Biedny Mati, chciał wczoraj zrobić poważna publicystyke, ale mu nie dali. #takbylo
  • Odpowiedz
Wielu jego hejterów myślało że sie obsra i nie pojawi w studio...sam byłem zdziwiony że tam siadł i wdał się w taką pyskówkę.


@mam_Cie_na_strzala: Przecież Najman perfekcyjnie go wyjaśnił, że Stanowski przyszedł, bo on sam dał słowo Borkowi, że Krzyśka nie uderzy (mimo że na pewien znany element z kodeku honorowego zakolak zasłużył). Stanowski w ostatniej chwili się zdecydował przyjść i zderzył się ze ścianą. W życiu nie widziałem go
  • Odpowiedz
@Back_Space: Nie wiem w którym momencie. Borek kilka razy przed programem podkreslał że Najman to inteligentny gość a jak zaczęła się dyskusja słowna ze Stanem to chłop zrobił z siebie kretyna. Przez godzine mielił 3 "argumenty" na Stana, które podesłali mu na twitterze i w ogóle nie rozumiał co się do niego mówi...na koniec nie wytrzymał nerwowo i oblał ich wodą xD

A co do bicia to raczej normalnie, że
  • Odpowiedz