Wpis z mikrobloga

@Jawa92: Najbezpieczniej pobierać z serwisów typu rapidu, fileshark. Za kilkanaście złotych na allegro są do kupienia konta, oferujące np. 10/20/30/50/100GB/24h.
Druga opcja, jeśli nie chcesz płacić, to skorzystać z pomocy forum darkw.pl i prosić o wygenerowanie linku w odpowiednim dziale. Przeważnie do 5GB nie ma problemu, 10GB też wygenerują, ale aktualnie jest z tym gorzej.

Sam osobiście też używam hostingów. Pobierasz, nic nie wysyłasz, więc jest bezpiecznie.

Są jeszcze prywatne torrenty,
  • Odpowiedz
@Jawa92: polishsource, cinemamovies, hqsource, polishtracker. Aby się dostać musisz zapytać czy ktoś nie ma zaproszenia, tutaj, na wykopie. Dwa dni temu ludzie rozdawali masowo zaproszenia na polishsource, ale no minęliście się
  • Odpowiedz
@Jawa92: o darkw.pl pisałem w 1 poście. To jest forum na którym masz linki do filmów na hostingach i dział generowania tych linków. Czyli to o czym już pisałem.

Ktoś Ci proponował polishsource, zajrzyj tam :)
  • Odpowiedz
@Jawa92: Łamiesz wtedy prawo. Ale czy ktoś o tym wie? Czy ktoś będzie Cię za to ścigał na prywatnej sieci? Raczej nie. Ludzie twierdzą że na prywatnych trackerach jest bezpiecznie, chociaż jak już mówiłem wyżej, nigdy nie usłyszałem dlaczego.
Warto zwrócić uwagę na to, że dużo tych prywatnych trackerów funkcjonuje już od kilkunastu lat i nic im nie ma.

Jest jeszcze opcja na pobieranie tych torrentów za pomocą seedboxa. Taki serwer
  • Odpowiedz
@szymonbr: Ciekawe czy statystyki konta na takiej torrentowej stronie mogą stanowić jakąś podstawę do postawienia komuś zarzutów. Raczej widać tam ile czego wysyłałeś. Oczywiście Milicja musiałaby najpierw dostać się do bazy danych.
  • Odpowiedz
@factislite: Oczywiście, że mogą ! Widać wszystko jak na dłoni. Na prywatnym trackerze możesz sobie nawet przeglądać ile czego i kiedy pobierałeś i ile udostępniałeś :) No i właśnie w tym problem, polska policaj prędzej wejdzie na polishsource niż thepiratebay albo rarbg a wtedy taki uploader może mieć ciepło wgaciach jak mu W11 zapuka do drzwi ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz