Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam dwa monitory Dell P2418D (rodziałka 2K), które chciałbym podłączyć do laptopa z Windowsem (Dell Latitude 5480) oraz w niedalekiej przyszłości do Macbooka Pro 16".

Dotychczas miałem jeden taki monitor i łączyłem go po HDMI. Kupiłem drugi taki sam ekran i chciałbym go również podłączyć. Chyba po HDMI lub z boku jest jeszcze VGA (D-sub)? Pomyślałem o jakiejś fajnej stacji dokującej żebym mógł podłączać wszystko do niej (dwa monitory, myszka i klawiatura) a stacje jednym kablem do laptopa ORAZ za niedługo Macbooka Pro 16" - zakladam, że po Thunderbolt lub jakiejś przejściówce? Co byście doradzili sensownego? Z góry dziękuję za pomoc :)

#macbook #macbookpro #laptopy #laptop #hdmi #stacjadokujaca #dvi #thunderbolt #komputery
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuta_senator: mam 5490 i stacje WD19 i za pare miesięcy MBP 16, na ten moment powiem ci tak - WD19 ma 3 rodzaje, musisz wziąć to pod uwagę żeby brać już od razu z modułem TB, bo bez TB co prawda działają mi 2 monitory (full hd), ale ta stacja bez TB nie pociągnie już np. 3 monitorów
  • Odpowiedz