Wpis z mikrobloga

@Zoltar999999: akurat ja zawsze bylam zdania ze ewa jest bardziej ogarnieta od niego. Nigdy nikomu nie ublizala, zawsze byla mila i nie wypisywala glupot w komentatzach. Mi jest jej w zasadzie zal bo przez kamila czesto tez jej sie obrywa przez to ze jest jego dziewczyna.
I te teksty kamila na insta story ze ta epidemia jest wymyslona, ze to bzdury i kiedy policja nie widzi to przybic sobie piatke.
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: no generalnie w programie było widać, że Kamil ma swój świat. Z całej tej zgrai i tak był jedynym możliwym zwycięzcą. Od tamtej pory go w ogóle nie śledzę, nie interesuje mnie jego życie ani nic z nim wspólnego, wiedziałem to jeszcze w czasie programu. To pokazuje jak żałosna była ostatnia edycja. Uczestników pewnie irytował niemiłosiernie, nam dawał content a reszta w głównej mierze przez niego nas wkurzała XD
  • Odpowiedz
@Zoltar999999: Mnie podczas drugiej edycji nawet było go żal, że tak tam wszyscy po nim jechali. Ale to, co zaczął odstawiać po wyjściu to dramat. Zaczęło się od narzekania na TVN, nagrodę i podatki. Już wtedy miałam wrażenie, że odfrunął. Ale teraz to już się kompletnie go oglądać nie da. A to czepianie się Madzi na każdym kroku dla choćby odrobiny fejmu jest tak żałosne, że aż skręca. Ta sobie
  • Odpowiedz
u mnie podszedł unfollow dla Kamila, nie mogę już słuchać jak ignoruję problem i irytuje swoim gadaniem żeby o nim mowiono. W programie go uwielbiałam, po programie też miło było słuchać co u niego. Ale teraz? Kompletna bezmyślność. Kolejnym w kolejce do unfollow u mnie jest Wiktor...
  • Odpowiedz