Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze, pierwszy raz zdarzył mi się mecz, w którym kończyłem 8 na 11. A może i na 12, bo sędziowanie było jak najlepsza drukarnia. Nie miałem ostrego odbioru piłki czy pressingu, a sędziowie nie dość, że moich piłkarzy wykartkowali to jeszcze pod koniec meczu mój skrzydłowy doznał poważnej kontuzji (kilka miesięcy przerwy).

Prowadzenia niestety nie udało się dowieść, ale remis na wyjeździe, zwłaszcza jak na beniaminka sprawia, że i tak czuję dumę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#footballmanager #fm18
a.....1 - Powiem szczerze, pierwszy raz zdarzył mi się mecz, w którym kończyłem 8 na ...

źródło: comment_1585810832VO3NzkiKgOrjRKvJvWw2qm.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aut91: ja mam cały czas ustawiony agresywny odbiór piłki, średnio 4-5 żółtych na mecz ale to dobrze bo mam szeroką kadrę i każdy pogra ( ͡° ͜ʖ ͡°)BTW. nie wiem czy to bug czy tylko ja tak mam ale 14 sezon za mną w fm20 i wciąż nie przegrałem meczu w którym łapałem czerwoną kartkę i to nie zawsze przy korzystnym wyniku dla mnie, zawsze remis lub
  • Odpowiedz
@Mzil: nie wiem jak to wygląda w FM 20. Ja raczej jako beniaminek Bundesligi nie mogę sobie pozwolić na agresywny odbiór, żeby nie kończyło się częściej jak w tym screenie (choć jak widać, wszystko zależy od sędziowania). Zwłaszcza dlatego, że mam głównie młodych zawodników i choć sporą część z nich wchodzi już na ten poziom pierwszej BL to nie chce ryzykowac. No ale na starcie rundy wiosennej mam 8/9 miejsce w
  • Odpowiedz