Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tobson35: kilka kg mniej, pewnie z 94 teraz :)
Wersja plus to tylko ekstra podnóżek wysuwany. Moim zdaniem nie warto chyba że czasami oglądasz filmy przy biurku to wtedy tak.
  • Odpowiedz
@klepie-biede: @tobson35: hej Panowie, jak ocenicie fotel po 9 miesiącach używania? pytam, bo stoję właśnie przed kupnem, miał być Markus z Ikei i kombinowanie z regulowanymi podłokietnikami, ale widzę, że ten Nordhold załatwiałby sprawę a cena jest podobna.

Btw. czy dodatkowa różnica między Plus i "nie-plus" to jest właśnie w regulowaniu podłokietnika? Ze strony dealera czytam o Plus:

Cytowany tekst..."Regulowane podłokietniki 3D - regulacja
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: Ja jestem zadowolony. Córy tez.
Regulacja 2d to tylko góra dół. 3D to masz jeszcze możliwość kręcenia pod katem podlokietnikiem, czyli można sobie go ustawić krzywo (nie rownolegle do konno patrzenia)
  • Odpowiedz
@klepie-biede: dzięki, a oceniasz coś na minus, coś cię denerwuje w tym fotelu? :) pytam, bo wiem, że pewne rzeczy wychodzą po czasie, siedzisko nie jest "wysiedziane"? w pracy mamy siateczkowe siedziska, tutaj jest gąbka, stąd moje pytanie
  • Odpowiedz
@vinmcqueen: jedyne co mnie irytuje to że zagłówek potrafi się sam opuścić jak się na nim coś powiesi np bluzę, ale muszę zajrzeć, może coś tam trzeba mocniej dokręcić
reszta na plus
siedzisko nadal tak samo a ważę prawie 100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz