Wpis z mikrobloga

Ja poważnie już zrozumiałam, że jestem na portalu ze śmiesznymi obrazkami z ludźmi, którzy umarzają, że zażywanie paracetamolu z Coldrexem przy 39 stopniach to narkotyzacja. Nie wolno mi także wziąć syropu na kaszel, bo to podlega pod kryminał, a chronienie żołądka probiotykiem powinnam dostać conajmniej dożywocie.

Natomiast jeżeli starasz się postawić komuś diagnozę i bawisz się już w lekarza to dobrze jest przeczytać/wysłuchać pacjenta ze zrozumieniem, kiedy dokładnie dzień po dniu podaje
  • Odpowiedz
Natomiast doświadczenie było mi bardzo potrzebne, bo przypomniałam sobie czemu opuściłam ten kraj. I uświadomiłam sobie, czemu odrzucam wszystkie propozycje powrotu - małomiasteczkowość i nowobogactwo tego narodu przeraża.


@janczewska: opuścilas ten kraj bo Polacy nie zażywają antybiotyków jak Hindusi na wszystko? Bo nie przedawkowują paracetamolu i opiatów jakim jest kodeina? Czy może dlatego że ludzie nie mówią że mają covid-19 bez wykonania JAKICHKOLWIEK badań? To ma być malomiasteczkowosc? Bo dla mnie
  • Odpowiedz