Wpis z mikrobloga

Wczoraj zagrałem sobie pierwszy raz w Ghost Recon Breakpoint z okazji darmowego weekendu. Wcześniej szczałem i srałem na tą grę i nawet nie myślałem o kupnie, bo wszystkie opinie skutecznie mnie odepchnęły. ALE skorzystałem z tego darmowego weekendu, pobrałem gre, zacząłem w jakimś trybie realistycznym i ... no #!$%@? podoba mi się. Wiadomo, praktycznie sam początek, ale skradanie się, eliminowanie przeciwników po cichu n o wygląda epicko. Pytanie takie, czy w późniejszej fazie gry nie dostane od trybu realistycznego w pysk i odbiorą mi możliwość skradania bo przeciwników, dronów i uj wie czego będzie tyle, że nie bedzie się dało zrobić misji po cichu. Grał ktoś? Jak to wygląda później? #ps4 #xboxone #pcmasterrace
  • 4
@FloweryTaste: Większość negatywnych opinii opiera się na becie która była mocno zbugowana. Teraz poziom bugów jest na standardowym dla ubi poziomie (wysokim ale grywalnym ( ) ) i nie odbiega od wildlands czy assasynów. Po zrobieniu ze szwagrem w coop platyny w wildlands zaryzykowałem i kupiłem breakpoint i bawimy się całkiem nieźle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
odbiorą mi możliwość skradania bo przeciwników, dronów i uj wie czego będzie tyle, że nie bedzie się dało zrobić misji po cichu. Grał ktoś? Jak to wygląda później?


@FloweryTaste: są miejsca gdzie jest bardzo dużo mocno opancerzonych wrogów i nie da się po cichu, zależy też jaki objective misji