Wpis z mikrobloga

Jak i stawiacie, czyje akcje najszybciej odbiją po ostatnich spadkach? Chodzi mi tylko o polską giełdę bo na zagranicznych się nie bawię. Kupiłem trochę PKOBP i CD projekt, zastanawiam się jeszcze nad commarchem, CCC (w końcu galerie otworzą to znowu urośnie xD) i PGNiG - co polecacie? Nie interesują mnie zyski w przeciągu miesiąca, bardziej w przeciągu roku/dwóch.

#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
@mwmichal: Zobacz sobie na wskazniki i zainteresuj sie firmami, ktore nie jada na kredytch. Branza technologiczna powinna wzrosnac. Spolki surowcowe... chyba beda przez dluzszy czas w dolku...
  • Odpowiedz
@mwmichal: PKO to taki mid-long term. CD Projekt jest przewartościowany, hype od gry do gry, jak powinie im się noga to zostaniesz z niczym. CCC jest na skraju bankructwa, to kompletna loteria - jeśli nie jesteś w stanie śledzić Miłka. Na PGNiG już za późno. Zastanów się w jakim okresie czasu chcesz mieć zwrot.
  • Odpowiedz
@mwmichal: Moje pajęcze zmysły podpowiadają mi że jak ulica widzi przecenę i okazję do zakupów to trzeba sprzedawać i shortować. Nagle wszyscy chcą inwestować, interesują się ETFami, opcjami, degiro ma kolejkę rejestracji.. Jak SPY przez 10 lat sobie spokojnie rósł wspomagany QE i niskimi stopami to nie było takiego szału.
  • Odpowiedz