Wpis z mikrobloga

A propos znajdywania w Google rozwiązań bugów to kiedyś znalazłem własną odpowiedź do blogposta jakiegoś gościa i ta własna odpowiedź znów mi pomogła. Śmiechłem z tego, więc 3 lata temu wrzuciłem to na mirko wraz z linkiem do tego bloga:

https://www.wykop.pl/wpis/22210707/to-uczucie-gdy-korzystajac-z-kilku-poradnikow-nada/

Dwa lata później pewnie znów tego szukałem i okazało się, że gość zmienił stronę i usunął ten wpis, więc sprawdźcie ostatni wpis z tego linka wyżej XD zrobiłem sobie backup na przyszłość XDDD Kurde Białek jak kiedyś skasujesz wykop to pamiętaj, że skasujesz przy okazji nie jedno hardlinkowane życie #webdev #truestory
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ecco: ja kiedyś słuchałem audycji radiowej o systemie liczącym prognozę pogody (meteo.pl z ICM).
gość w studiu (z ICM) mówił, że system jest bardzo popularny i mają wiele entuzjastycznych komentarzy. niektóre cytował i z jednym z nich bardzo się zgodziłem: że forma takiego wykresu i siatki daje w sekundę 100x więcej informacji od pana gadającego na tle mapy z chmurkami przez 5 min. to porównanie nie dało mi to spokoju i