Wpis z mikrobloga

Siema,
rozważam zakup piły łańcuchowej elektrycznej do cięcia drewna opałowego, prac przydomowych i ogrodowych. I jest problem: co kupić? Chinol typu nac, czy Makita np UC4041. Wpadła mi w oko Hitachi cs40sb. No i co tu wybrać? Prowadnica 40cm czy lepiej 35cm? Nie chciałbym przekraczać 500zł. Mirki doradźcie coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spalinową 40cm mam od 20 lat.
#pilaspalinowa #pilaelektryczna #pilarki #majsterkowanie #pytanie
marekmarecki44 - Siema,
rozważam zakup piły łańcuchowej elektrycznej do cięcia drewn...

źródło: comment_15855564413JoeNO6eQWKWpUd3Omo4Os.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@melba: No wiesz w obecnych okolicznościach wolę popularny serwis na "a" niż wycieczki do marketów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż może i opcja warta rozważenia, market na "J" wysyła za darmo, a dwa tygodnie temu od ręki oddali mi kasę za klucz udarowy. (I klucz i market polecam, ale reklamy im robił nie będę :P ) @Anotherelf:
Chociaż ciągle jestem ciekaw opinii na temat pilarek elektrycznych
  • Odpowiedz
@marekmarecki44: właśnie w tym rzecz, żeby w razie czego było łatwo zwrócić. W sumie nie ma większego znaczenia gdzie kupisz bo to i tak będzie jakościowo podobny sprzęt.
  • Odpowiedz
@marekmarecki44: Posiadam od 15 lat albo i lepiej uc 4001 makity. Jedyna awaria niedawno to pompka oleju za 90 zł (ori z tworzywa, zamiennik z alu co jest dosyć ciekawe). Chciałem napisać, że makita ma dobry dostęp do części zarówno ori jak i zamienniki, ale widzę, że do tej co podałeś straszna bida. Wychodzi na to, że tanich modeli tak jak koledzy wyżej pisali się nie naprawia tylko wymienia tak jak
  • Odpowiedz