Wpis z mikrobloga

@Ever_Ns: Bloodborne ma inna mechanike. Generalnie duzo zalezy od uniku i timingu. Demon souls to mozna bylo za tarcza latac i miec po 99 lisci do leczenia jak sie wyfarmiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ever_Ns: Dam ci radę jako veteran soulsów. Jak masz ciężkiego bossa to zamiast z nim walczyć na początku to wykmiń jego ataki przez ciągłe uciekanie przed nim. Końcowo boss ma 3-4 ataki które wykonuje.
@calka: oooj nie zgodze sie z mirkiem. W BB mam platyne, tam nie ma jakiegos trudnego bossa, moze amygdaja w lochach albo kos.
W DS3 tez mam platyne i tam jest wiecej #!$%@?ów bossowych do pokonania.
BB bardzo dobra gra, DS3 w #!$%@? lepszy.
Moje zdanie tylko.
@nomadicgoogler: a ludwiczek? :)
No i każdy średni mobek, w defiled chalice, który to składa na cios/dwa.

O ile zgodzę się, że ogólny poziom bossów w BB jest raczej słaby, tak jednak miodność gry jest wyższa niż jakikolwiek souls game.
@calka: znowu się nie zgodzę z mirkiem - racja co do defiled. Ale w DS3: midir, nameless king [opcjonalny], gael, dancer - nie ma takich bosow opcjonalnych w BB o takiej trudnosci. W BB nie ma żadnego trudnego bosa porównywalnego do trudnych w DS3. Dodatkowo BB jest krótki i ma mały zasięg, DS3 - grają na ps4 i grająna PC. Do tego BB nie ma multi takiego jak ma pvp w