Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Yavin 4
Na sali szkoleniowej zebrali już wszyscy padawani. Rozmawiali między sobą szeptem o ostatnich wydarzeniach. Upadku republiki, zdradzie mistrza Izaelo oraz krwawej jatce na Coruscancie. Na mównicę wszedł mistrz Aqumulus. Włączył holomikrofon i holorzutnik i rozpoczął prezentację.
Opisał po krótce co wydarzyło się na Coruscancie i dlaczego jest to wina Sithów, oraz dlaczego to właśnie KPP zostało nowym sojusznikiem Zakonu. Swoją prezentacje podparł licznymi holofilmami z wywiadami, zarówno z mistrzem Stah Schekiem jak i innymi naocznymi świadkami całego zajścia.
"NO PANCERNIK PIER PIER NO NO NIE BĘDĘ MÓWIŁ CO"
"MATKO OZILIOŃSKO CO TO SIE STANĘŁO!"
"Łączna 43 tutaj zaraz koło senatu jak się zjeżdża, Łączna 43. Zgłaszam. Wybuchł senat, ktoś nam podpalił senat... nie wiem kto, no nie wiem. Jakieś miecze świetlne mieli czerwone"

-Mam nadzieję, ze wszystko jest dla was jasne.

-Przejdzmy dalej. Z racji tego, że Kruul połączył sie z mocą, a Izaelo upodlił, od teraz ja będę prowadzić Akademię. Zajęcia odbywają się normalnie. Starosci grup proszę dostarczyć mi holoindeksy. Jutro o 5:30 zajecia z historii mocy, potem obrona przed ciemną stroną, a o 9 idziemy sadzić drzewa w dżungli. Ktoś ciągle je wycina mieczem świetnym, potem nie ma kakaowców.

-Ostatnia rzecz. Proszę Ornn Yori. Oddaj swój miecz. No daj. Proszę państwa oto padawan.

Mistrz Coll wyciągnął kryształ z miecza Yoriego i zastąpił go zieloną soczewką.

-Od teraz jesteś Mistrzem, Ornnie. Twoje umiejętności wymagają jeszcze szlifów, ale twoja mądrość i zaangażowanie w zycie zakonu może być postawiona każdemu za wzór. I twój talent kartograficzny.

-A skoro o tym mowa. Trzeba uporządkować bibliotekę. Normalnie Kruul się nią opiekował i eee... potraktuj to jako pierwszą misję.

-----

@lacuna
@wolffe zostaje mistrzem jedi

#lacunafabularniestarwars
Pobierz Akumulat - Yavin 4
Na sali szkoleniowej zebrali już wszyscy padawani. Rozmawiali międ...
źródło: comment_1585423322ZPR2y087EwKscwBK8Qf0iz.jpg
  • 1