Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu 6. Odcinka stwierdzam
Adam i Asia Tragedia. On jest taki cringe.
Ona jakbym widziała moja matkę... niby fajna ale dziwna, może być toksyczna. Ogólnie nie widze ich razem, chyba ze na sile ze sobą będą żeby nie było co ludzie powiedzą, czy ze jak już wzięli ślub to niech tak zostanie... Adam to mnie przeraża.
Łukasz i Oliwia On na początku wydawał mi się takim alvaro. Po obejrzeniu tego odcinka tez odnosze wrazenie ze nic z tego nie będzie dobrego. Oliwia ciagle go gasi, szuka problemów na sile. On wydaje się całkiem sympatyczny, gdzie w pierwszych odcinkach odebrałam go jako szukającego atencji... Trochę mi go szkoda, nie chciałabym żeby mi ktos tak gadal i się przypieprzal o głupoty.
Agnieszka i Wojtek Fajnie się ich ogląda. Ona taka luźna babka, on tez taki dosyć wyluzowany. Może im się chociaz uda, chociaz czytam w tagu ze niby nie są razem? No byłoby szkoda ¯_(ツ)_/¯

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 36
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubul: Tej tancerki i Adriana, maja jedno dziecko i drugie w drodze (1. Edycja) oraz tej rudej w okularach z tym chłopakiem w okularach, co na początku się ciagle sprzeczali. Nie pamietam która to edycja ale są razem i ona chyba jest w ciąży.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shnitzel: @mokry_sen_polonisty: Wiecie może czy uczestnicy dostają jakieś pieniądze za udział w programie? Zastanawia mnie co ich popycha do tego aby brać w tym udział. Przecież prawdopodobieństwo trafienia prawdziwej miłości jest bardzo małe. A potem prawodpowodny rozwód, problemy itd. Nawet jak ktoś ma parcie na szkło, to raczej kariery celebryty nie zrobi po tym programie
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubul: Nie mam pojęcia. Wydaje mi się ze albo są to osoby zdesperowane które nie miały szczęścia w miłości i ktos im nakładł do głowy ze w pewnym wieku to tak trzeba. Albo nie maja poczucia własnej wartości i idą do programu żeby „ekspert” im kogoś znalazł i wykonał za nich cała robotę i wtedy będą kogoś mieć. Są tez tacy co szukają atencji, chcą się pokazać. Ogólnie w tej edycji
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubul: W ogóle chyba niektórzy maja parcie na szkło bo widziałam niektórych profile na insta to maja napisane „osoba publiczna” pff... jakie to osoby publiczne xD był tez taki jeden typ, który odszedł od świadków Jehowy, wzial ślub z taka sympatyczna blondynka, tak niby iskrzyło, tu ruchanko zaraz pierwszej nocy, a po tygodniu mu się odwidziało. Może przytłoczyła go ta cała sytuacja bo ona była bardzo zżyta z rodzina a jego
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubul: Spamuje teraz ale nie wiem czy oglądałeś te edycje co była taka mała laseczka co miała dużego psa i dopasowali jej takiego dareczka. Ona powiedziała „ekspertom” na samym początku ze lubi seks itp a oni dali jej takiego stuleja, który seksu nie potrzebuje. Wiedzieli ze typ był z kimś w związku a nie bzykal się przez 4 lata a dopasowali go do laski która lubi seks, gdzie on przed kamerami
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shnitzel: Ja oglądałem przelotnie tylko kilka odcinków jakiś czas temu, więc nie znam uczestników i nie wiem co się dokładnie działo, stąd też moje pytania :)
Z tego co piszesz to uczestnicy albo są zdesperowani albo szukają atencji. Ci uczestnicy co ustawili sobie 'osobe publiczną' to rzeczywiście zabawni xD A co do tych zdesperowanych to odnoszę wrażenie, że ten program mogą traktować jako jedyną szansę na wzięcie ślubu i mniejsze szanse
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubul: Ta dziewczyna która była z tym dareczkiem to oni na weselu świetnie się bawili i ona była nim oczarowana. Czar prysł po pierwszej wspólnej nocy jak się okazało jaki z niego przegryw. Ogólnie typowi nie ma się trochę co dziwić. Całe życie mieszkał z babami tj. Matka babka i siostra, żadnego męskiego wzorca, ale gdyby miał trochę testosteronu coś by się zadziało. A tam nie działo się nic. Ona chciała
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubul: Z perspektywy tego co w sama w zyciu przeszłam i z miejsca w życiu w którym jestem teraz mogę z
Cała pewnością stwierdzic ze nie zgłosiłabym się do takiego programu. Ale jesli miałabym spojrzeć na program swoimi oczami powiedzmy tak z 8 lat temu jak miałam 20 lat to tez może bym się zgłosiła, bo miałam całkiem inne myślenie. Teraz wiem przez pryzmat swoich doświadczeń ze byłoby to głupie, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@shnitzel: Tez myśle ze do programu zgłaszają się osoby może osamotnione? Które szukają swojego miejsca na ziemi a go nie maja, nie maja wsparcia najbliższych. Tak było z tym chłopakiem od jehowych, myśle ze chciał być częścią rodziny a potem go to wszystko przerosło ( ͡° ʖ̯ ͡°) co człowiek to inne pobudki
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shnitzel: Hmmm... Po Twoich komentarzach stwierdzam że pewnie się skusze na kilka odcinków z obecnej serii jeśli czas pozwoli.
Teraz jak tak sobie o tym myślę to raczej nie chciałbym być z dziewczyną, która zgłasza się do takiego programu, wydaje mi się to dziwne.No i ja sam też bym nie wziął udziału.
Dziękuję za tak obszerne wyjaśnienie tematu. Miłego weekendu Mirabelko! :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kubul: Ten sezon jest w porównaniu do poprzednich bardzo bardzo dopracowany aż nierealny trochę, jak chcesz to skuś się na któryś z poprzednich sezonów :) są bardziej dynamiczne, ślub już chyba w pierwszym odcinku a nie tak jak tu dopiero chyba w 5.

No weekend póki co w pracy :) ale bliżej końca niż dalej :) poza tym mogę mirkować wiec nie jest najgorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz