Wpis z mikrobloga

@Zuikaku: nie mam prawa jazdy ;d ale kolega elf chyba wyżej dobrze gada.
Jak gram w grę to też dobrze działa takie wychodzenie z poślizgu ;d
@Necer:

Nie przestawaj dodawać kontentu z Gabriel

nie zamierzam <3 choć będzie mocno skupiony na Satanii ;p

ogólnie toć to już klasyka polskiego internetu
@tamagotchi: Mi tak kiedyś przyczepka zaczęła się bujać, jak się za bardzo rozpędziłem z górki, ale od razu wyczułem i zacząłem delikatnie zwalniać i po chwili się ustabilizowała.
Nie wiem czy to jest rezonans, czy może raczej jakieś dziwne zawirowania powietrza, albo połączenie obu, ale nie wydaje mi się żeby dodanie gazu było dobrym pomysłem, tak samo jak gwałtowne hamowanie.
@Lisiu: tu chyba poślizg, a poślizg z przyczepą, to 2 różne rzeczy ¯\_(ツ)_/¯
nie wiem, więc się nie wypowiem - autem przejechałem IRL mniej niż 30h ponad 10 lat temu ;d
na tym nagraniu od początku to wygląda tak, jakby wiatr miał w tym udział
@tamagotchi: To nie jest poślizg, jestem wiejskim kaskaderem amatorem więc trochę wiem na ten temat.
Poślizg masz wtedy jak skręcasz kierownicą a samochód nie skręca i dalej leci prosto (podsterowność), albo skręcasz i samochód skręca ale dalej leci dalej w tym samym kierunku niesiony siłą inercji (nadsterowność, czyli bokiem prosto na drzewo).
A tu masz prostą drogę, mi ta historia z przyczepką też się przytrafiła na prostej równej drodze identycznie jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lisiu: btw chyba trzeba odłożyć alko bo zaczynam mieć rozkminy jak 14yo girls i co gorsza je spisuję xd

Satania to zwyczajna szkolna nastolatka wrzucona do świata, w którym musi podołać stawianym jej wyzwaniom. Jako że jest z rodziny demonów, a swoją misję traktuje poważnie, jej los potoczył się tak, a nie inaczej. Wszystko, co ją spotkało, jest siłą rzeczy efektem ciążącej na niej presji. Spowodowanej podążaniem drogą, której sama sobie