Wpis z mikrobloga

@Zoriuszka: młodaś jeszcze i taka nastomądra, ale przejdzie, na 100%
Rozejrzyj się ilu bogatych, sławnych, super sexi i w ogóle się wyhuśtało mając pod korek tego magicznego haaaajsssuuuu. Zobacz jak gigantycznie sfrustrowani są ludzie bez względu na stan posiadania.
Nie idź tą drogą, bo to tyko kierunek do zajoba. Szczęście i spokój to najbardziej subiektywny i osobisty stan jaki można sobie wyobrazić, i kwestia posiadania czegokolwiek ma do prawdziwości tych stanów,
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: Jestem facetem bratan, wiem że myli avatar i nick xD

A co do twojego komentarza, nie jestem taki młody, pochodzę z biednej rodziny - jednak dzięki pomocy osób mi bliskich udało mi się sporo osiągnąć dotychczas, także na hajs nie narzekam. I patrząc z perspektywy osoby żyjącej kiedyś w biedzie oraz teraz, gdy stać mnie na większość rzeczy które mnie interesują, stwierdzam to co pisałem wcześniej.

Jednak musisz zauważyć, iż
  • Odpowiedz
@Zoriuszka: sorki i trzymaj się tam, masz rację, ale nie przywiązuj się nadto do tego czy innego stanu ludzi, czy rzeczy, bo one, jak i wszystko też przeminą. Za tą wiedzą i umiejętnością kryje się dopiero prawdziwy spokój.
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa: To udowadnia tylko, że ludzie z natury są smutni jak #!$%@? i szukają dziury w całym. Obiektywnie im więcej pieniędzy tym lepiej żyjesz chyba że zdobycie tych pieniędzy kosztuje cię tyle, że nie masz jak ich wydawać.
Nawet skrajne przypadki za pomocą kasy mogą sobie albo poprawić albo uratować życie jak chorują na jakąś ciężka chorobę np.
  • Odpowiedz
@batgelo: Dzisiaj byłem na Orlenie. Powiedzieli, że rano była dostawa. Dostali tylko 60litrow. Przyjechali ludzie którzy zaparkowali samochód z tylu stacji i pojedynczo przychodzili kupić. Pracownik dopiero po ostatniej osobie ogarnął, że przyjechali razem, tak mówi że by im nie sprzedał. Cztery osoby kupiły cztery banki po 5 litrów. Ciekawe na co im tyle. Głupki będą tym handlować pewnie... a żeby im się to rozlało.
  • Odpowiedz