Wpis z mikrobloga

Cześć mireczki jest sens wysyłania interwencji do rzecznika?

Po śmierci mojego taty po sprawie spadkowej przeszło na mnie całe ubezpieczenie samochodu w tym AC, o czym nie wiedziałem. Święcie byłem przekonany, że tylko OC na mnie przejdzie więc tutaj obwiniam po części siebie, że nie doinformowałem się.

PZU na moją niekorzyść dokonało rekalkulacji AC nie informując mnie o tym, przez co miałem do zapłaty 1200zł. Na czacie miła Pan/Pani (nie wiem nie było imienia) poinformował mnie, że powinienem otrzymać list informujący o rekalkulacji. Wtedy to wiadomo inna bajka, bym po prostu zrezygnował z ubezpieczenia,

Wysyłałem odwołanie na kontakt, później znajoma z CUKu coś tam próbowała zadziałać, ale bezskutecznie. Dziś im ten hajs przelałem, bo nie chciałem wylądować na liście dłużników czy jak to się zwie.

I nie wiem czy coś w tej sprawie jeszcze zrobić czy raczej nikłe szanse by odzyskać ten hajs? Jakieś tipy?

#pzu #ubezpieczenia #samochody #kiciochpyta
źródło: comment_1585241164rEDqxjSZakvidKX6mhR7AI.jpg
  • 5
Po śmierci mojego taty po sprawie spadkowej przeszło na mnie całe ubezpieczenie samochodu w tym AC, o czym nie wiedziałem

później znajoma z CUKu coś tam próbowała zadziałać, ale bezskutecznie


@polik95: nie da się określić zasadności wezwania do zapłaty na podstawie podanych danych