Wpis z mikrobloga

  • 7
Cześć Mireczki, rozpoczynam hodowlę warzyw na małym balkonie. Pod jednym wpisem pojawiła się prośba o dawnie znać, więc zaczynamy :3 Dzis doszła dostawą ze sklepy ogrodniczego. Kosztowo ok 100 zł. Zamówiłam 3 doniczki, jedna mała na sałatę i 2 podłużne. Zamówiłam też 5l nawozu oraz ziemię dedykowaną warzywom. Z nasion: rukolę, mieszankę sałatą oraz rzodkiewkę. Na oknie hoduje z resztek: ceuble na szczypior, marchewkę oraz pora - czekają na zasądzenie. Na zjedzenie czeka sałata rzymska oraz seler naciowy który też planuje potem posadzić. Plan na jutro jest taki taki żeby posadzić rano sałaty i rzodkiewkę :)
Mam nadzieję że komuś się przyda, aktualnie mega się jaram pomysłem domowego ogródka:( ͡º ͜ʖ͡º)

#ogrodnictwo
abu123 - Cześć Mireczki, rozpoczynam hodowlę warzyw na małym balkonie. Pod jednym wpi...

źródło: comment_1585232890HnrFAOGMSHEwxkiW4gpOKF.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@abu123: niestety nie wyrosnie ci z tego bulwa. Jak będziesz mieć szczęście to wyrośnie ci forma drugoroczna i będziesz z niej sporo mieć nasienie które możesz zasiać i mieć marchew. Marchew jest dwuletnią roślina. Por nie wiem. Por raczej zgnije i będzie śmierdzieć
  • Odpowiedz