Wpis z mikrobloga

Ależ ten artykuł jest dobry (sprzed 2 dni, ale dopiero dziś się natknąłem). Niemniej muszę przyznać, że sam się dziwiłem, że ludzie się tak łapią na tę propagandę pisu z zamykaniem wszystkiego, co można zamknąć.

https://wiadomosci.onet.pl/opinie/koronawirus-w-polsce-w-europie-jest-jeden-zly-scenariusz-epidemii-koronawirusa/p5y930s

#koronawirus #2019ncov #bekazpisu #polityka
r.....6 - Ależ ten artykuł jest dobry (sprzed 2 dni, ale dopiero dziś się natknąłem)....

źródło: comment_1585182736rdM2l8Dg9zmPsGJafuDTeV.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RoastieRoast: jak widać PiS uważa, że stać. Swoją drogą, na ile działają? Bo z tego wynika, że w niewielkim stopniu. Już bardziej sensowne byłoby zainwestowanie w większą liczbę testów niż zabawy w populizmy
  • Odpowiedz
@rorf46: może to że ludzie setki lat temu już wiedzieli ze jak przychodzi morowe powietrze to się zamyka w chałupie na cztery spusty, widocznie dzisiaj są gorsze tepaki od średniowiecznego wieśniaka
  • Odpowiedz
@rorf46: to tekst napisaby przez socjologa i politologa, zajmujacy sie doradztwem politycznym a nie epidemiologa. Ponadto trudno posadzic ich o neutralnosc. Tak naprawde by ocenic to jak Polska sobie poradzila z epidemia i jak u nas przebiegla trzeba poczekac az sie ona skończy. Wtedy bedziemy tylko w stanie rzetelnie to ocenic, dzis to w dużej mierze wrozenie z fusow.
  • Odpowiedz
Kłamiesz nigdzie nawet nie wspomniałem o PO (tak się pisze)


@VrubeL: ale wyraźnie to zostało zasugerowane xD

: tu tylko mijasz się z prawdą bo pisałem, że testów nie ma póki co komu wykonywać bo takie mamy moce przerobowe


@VrubeL: nieprawda, tłumaczyłeś, że na co ci testy, skoro można siedzieć w domu i tak też jest dobrze xDD
  • Odpowiedz