Wpis z mikrobloga

@boboli90210: ten kajecik to jest nowopowstały "zeszyt napiętnowań", w którym notuje Wiesław kto przyjeżdża i kiedy. Scenariusz śmiechu warte, jemu trzeba mówić 50 razy żeby telefon bokiem trzymał, a tu jakaś praca ze scenariuszem xD
  • Odpowiedz
@De_besta: A co, Wiaczesław nie mógł sobie sam wcześniej napisać, co chce powiedzieć? Ja też wolę naturalny flow, ale tam jest jego składnia, chciał być bardziej profesjonalny.
Na moją uczelnię z ulicy do holu przychodziła baba (sąd był po drugiej stronie ulicy), siadała przy stole i pisała podobne rzeczy przez kilka godzin, a potem je czytała w wieśkowym tempie i wychodziła złożyć naprzeciwko.
PS. Widziałabym ich razem, przy stole koło pani
  • Odpowiedz
@boboli90210: @boboli90210: obaj jesteście głupi i widać, ze nie macie nic wspolnego z Chemia (poza uliczna) ja jako chemik powiem tak: Wiesław wyrecytował formułkę C137 Cez(Cs) i jego właściwości. Ale Panowie gdzie byliscie na j.polskim? Nie potraficie nawet słuchać ze zrozumieniem. Otworze Wam oczy, napisałem to tez pod filmikiem. Wiesław zna Prypec/Czarnobyl i stad to wie. Chociaż jeden mówi prawdę, a nie zmyśla jak Konon
  • Odpowiedz