Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanko. Po wielu latach grania w CoDy (głównie MW1 i MW2, gdzie MW2 to była pierwsza gra którą sobie sprawiłem oryginałke do grania w multi na moim ówcześnie nowym komputerze a 4 miał każdy znajomy i później też dołączyłem do tych szczęśliwych graczy - chociaż na PC dość ubogie po tym jak po wielu latach dowiedziałem się że na konsolach były prestiże - niby głupota nie warta świeczki ale progresja i odblokowywanie nowych rzeczy na bieżąco dawało mi mnóstwo frajdy ale po MW3 już nie odważyłem się kupić żadnego coda, tym bardziej że DICE przekupiło mnie BF3) i pograniu w Warzone zastanawiam się nad zakupem nowego MW ponownie od czasu premiery. Powiedzcie mi proszę co dają przepustki sezonowe i jak się je kupuje i co one w jaki sposób odblokowują bo widziałem że to lekko przekopane jest że niby miało być wszystko za darmo, bronie nie są ale tylko jedna jest bodajże bo limit wbicia 20 tiera który nawet nie wiem jak jest liczony czy równolegle do poziomu postaci czy jak itd. (pytanie też czy mapy też są bo dla Rusta zabiję). Oraz rozumiem na chwilę obecną trzeba kupić 2 przepustki? Wyjdzie kolejna to będzie kolejny $?
#callofduty #gry #modernwarfare #warzone
  • 8
@WoJack: pakiet bojowy to 99% gówno, jakieś zrąbane piksele które wstyd użyć. Nic nie daje, nie jest potrzebny do grania, brak przepustki nie wyłączy cię z pełnej przyjemności jaką daje ta gra.
Pierwszy sezon jest już za nami i nie możesz kupić tego pakietu, mamy obecnie drugi sezon. Kupując raz, masz pakiety w nieskończoność o ile jesteś aktywny, każdy pakiet ma punkty na kolejny pakiet, wystarczy wbić i będzie na kolejny
@keshishian
Czyli kupując podstawową wersję gry mutliplayer stoi przede mną otworem? W jakiej cenie najniżej idzie kupić jak jest promka bo rozumiem poza battlenetem nie dostanę? I jak to jest z xplayem - bo o ile dobrze pamiętam na PC zawsze były problemy żeby gry były ogrywane nawet po wielu latach. Dużo osób jest na serwerach? Nie grozi czystka w niedalekiej przyszłości? Jest jakieś coś w stylu steamcharts by sprawdzić zainteresowanie multikiem?
@WoJack: Warto kupić. Jak jesteś fanem Ghosta z mw2 to on jest na 1 lv passa. Teraz za późno raczej na wbicie 100 lv. Ale jakbyś wbił to next masz za free bo z passa jest tyle cod point że starczy na następnego.
@Tasanga
Przerasta mnie ta PASSowa matematyka, bo nie czaję już czy pass to te 10 euro czy jak. To nie szybka matematyka, to nie 2+2-1. Jeszcze pytanko, jak kupię (i po ile opłaca się kupić na PC bo chyba przeoczyłem ostatnio promocję) to będę miał poziom ten sam co w Warzone wbiłem? Bo trochę tutaj już nabiłem i nie wiem czy te całe passy się nie nabijają.
@Tasanga
To na czym polega ten karnet bojowy? Co sezon jest nowy karnet czyli 100 tierów które jak rozwinę to zdobędę tym samym jakieś punkty dzięki którym mogę kupić np. skiny? Jak odblokować bronie? Czy te tiery się podliczają ale karnet bojowy muszę kupić za walutę w grze które dostaje za darmo co któryś tier karnetu bojowego który potem kupuję... tu jest jakaś rekurencja zaszyta, nie czaję tego.