Wpis z mikrobloga

@to_jest_chyba_kurcze_zart: nie widzialem tej foty z 7 lat, albo i wiecej. Pamietam ze zwyrol ktory zrobil ta lalke mial jeszxze manekna z ktorym chodzil po miejscach publicznych jak biblioteka, ostatecznie wystalkowali go ze jest studentem medycyny i zostal wyrzuxony po tym jak wladze uczelni zobaczyly co on #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


O #!$%@?, masz jakiś link do tej historii czy coś
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: tutaj ludzie piszą o obrzydzeniu w #!$%@?, ale gdy ktoś wrzucił fotkę jak się różowe paski chwaliły w jaki sposób same siebie zaspokajają i ktoś śmiał napisać, że to obrzydliwe, to było: JA #!$%@? #!$%@? PRZEGRYWIE KOBIETY TEŻ MAJĄ POPĘD, NIE WIESZ XDDD WYKOPKI ODKRYWAJĄ, ŻE KOBIETY LUBIĄ MASTURBACJE, BEKA
  • Odpowiedz
Ale jest delikatna różnica pomiędzy wibratorem czy wodą z prysznica a #!$%@?ą handmade lalką do ruchania xD


@Raum: jest różnica dla ludzi, którzy chcą widzieć różnicę, żeby - jak mówiłem - w jednym przypadku kręcić bekę z "hehehe #!$%@? przegrywów", a w drugim wypadku uznać, że wszystko jest ok
  • Odpowiedz
ostatecznie wystalkowali go ze jest studentem medycyny i zostal wyrzuxony po tym jak wladze uczelni zobaczyly co on #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@qrcyrpnx: #!$%@? szmaty z chanów lubią niszczyć ludziom życie odc.2137 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@qrcyrpnx: Myślałem, że tylko zjeby z chanopodobnych stronek robią takie akcje. Pamiętam jak jakiś anon wrzucał na YT fajny content, ale zjeby podszywając się pod obrażonych notorycznie zgłaszały jego profil. Zawsze jak jest coś fajnego, to znajdzie się debil, który musi zniszczyć, #!$%@?ć, rozpieprzyć.
  • Odpowiedz