Wpis z mikrobloga

Fakt jest taki, że Chiny #!$%@?ły właśnie światową gospodarkę, zginą dziesiątki tysięcy jak nie setki a nikt ich specjalnie nie wini.
Jeszcze zyskają na tym.

I nie chodzi tylko o zakłamywanie w początkowej fazie i pozwolenie chorym na rozjechanie się po świecie.
Raporty o zagrożeniu z jedzenia dzikich zwierząt w Chinach pochodzą sprzed nastu lat. Były naciski w tej sprawie.
Grupy naukowców twierdziły, że to tykająca bomba.
A Chiny dalej na to pozwoliły.
#koronawirus #gospodarka #przemyslenia
maszfajnedonice - Fakt jest taki, że Chiny #!$%@?ły właśnie światową gospodarkę, zgin...

źródło: comment_1585099620uN6qsGEKb6wQwKECHfaONy.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masz_fajne_donice: też mnie to zastanawia, że jest cisza w tym temacie? HIV od jedzenia małp przez murzynów, ebola od nietoperzy (nie jestem pewny czy też od ich spożywania).... Jak inaczej choroby zwierzęce pojawią się jak nie od ich jedzenia lub ruchania? Może wszyscy milczą, bo teraz potrzebują od tych zjebow sprzętu ochronnego?
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1: nie przenosi się drogą pokarmową, ale zaczelo się od jedzenia mięsa małp. Niedopieczone mięso i krwiste oraz rany w jamie ustnej. Koronawirus też nie przenosi się drogą pokarmową, a zaczęło się podobnie
  • Odpowiedz
@SiDi: Wypowiadasz się z taką pewnością... Na stronie CORDIS znajdziesz informację mówiącą nie o jedzeniu małp, a kontakcie myśliwych z ich krwią podczas polowania i oprawiania.
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1: dzięki. Łap plusa. Mimo wszystko oni chyba polowali na szympansy nie w celach zarobkowych/trofea tylko żywieniowych?

Edit. Jest napisane dalej, że prowadzą akcje, by nie jeść tego mięsa. Więc gdyby myśliwi nie próbowali polować na małpy w celu ich późniejszego spożycia to można by uniknąć HIV ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@SiDi: Poluje się w celach żywieniowych.

Więc gdyby myśliwi nie próbowali polować na małpy w celu ich późniejszego spożycia to można by uniknąć HIV


Gdyby nie grelina i neuropeptyd Y nie skręciłabym
  • Odpowiedz
@wojskowy-onanista1: o sorry. Było napisane, że można prowadzić akcje informującą by nie jeść tego mięsa. W każdym razie polowanie na szympansy było najdurniejszym pomysłem
  • Odpowiedz