Wpis z mikrobloga

@Elusznik: on tak na porównaniu z aktualną władzą wychodzi pozytywnie. Zresztą patrząc na to co robią z Kidawą w mediach to musiałbym postarać się cofnąć pamięcią i zastanowić czy jego też tak nie manipulowali że mi się taki straszny szur wydawał. Jego ojciec to pamiętam że trochę mu biło ale w sumie o Romanie nic konkretnego nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@Tonari_Totoro: żyjemy w zabawnych czasach że nacjonalista z Młodzieży Wszechpolskiej i były członek rządu wtedy uważany obok Leppera za wioskowego ciołka dzisiaj jest wyznaczonym rozsądku xDD
Quo Vadis Polsko, quo Vadis...
  • Odpowiedz
@Tonari_Totoro: Bez wirusa też by wygrał.

PS
Pana Romana strasznie musi d... boleć od czasów koalicji z PiSem i Samoobroną. Wtedy był "na prawo" od PiSu. Ale chyba za mocno go Jarek "posunął" wtedy. I odechciało mu się.
  • Odpowiedz
niby Giertych, a z sensem


@Elusznik: Myślę, że warto mieć na uwadze, iż Giertych znany jest z tego, że był liderem ultrakonserwatywnego LPR i jako minister edukacji przez 2 lata zasłynął głównie tym, że kazał wprowadzić do szkół mundurki.

To było 13 lat temu. Wierzcie mi, osobie, której bliżej wiekiem do Giertycha niż do średniej wieku na wypoku, że przez 13 lat można się bardzo zmienić w tym bardzo zmienić
  • Odpowiedz
@Tonari_Totoro: nigdzie w necie nie ma potwierdzenia ze on to powiedzial, jedyne zrodla to jakies gownoportale typu wlasnie paczaizm i polityczek, weryfikujcie informacje zanim wrzucicie to dalej, juz znalazlo sie grubo 1.5tys pelikanow ktore to lyklo patrzac po plusach tu i w poprzednim poscie
  • Odpowiedz