Wpis z mikrobloga

@NiemieckiArbiter: to jak tak jest to niech idzie do moderacji żeby usuneli, a nie robi instastories xD jakby chciał żeby o nim nie pisano to wystarczyłoby żeby przestał wrzucać tysięczny post pt "jak mi ciężko" jednocześnie zagryzając batonikiem za 9zł albo pijąc samemu butelkę 1l alkoholu. Przemek tak na prawdę powinien dziękować, że jest ten tag, bo ma tu same dobre rady wrzucane, w przeciwieństwie do tych które otrzymywał na swoim
Przemek tak na prawdę powinien dziękować, że jest ten tag, bo ma tu same dobre rady wrzucane, w przeciwieństwie do tych które otrzymywał na swoim ig.


@Teec: za co miałby dziękować? Być może z paru porad stąd mógłby skorzystać i mogłyby mu one pomóc, ale nie wmówisz mi, że ten tag nie powstał po to, że się z niego nabijać.
W jaki sposób miałby mu pomóc wpis tego typu (załączam na
źródło: comment_1585068374WwEVasVks5EYyTVHZF8Bsy.jpg
@NiemieckiArbiter: Nie mówię, że każdy, ale większość ostatnich wpisów to typu "ja mu współczuje", jakieś rady żeby nie pił itp jakaś różowa napisała, że poszłaby nawet z przemasem na randkę. Zresztą każdy wpis na tagu jest jedynie odpowiedzią na to co przemek wrzuca do internetu, ma swój profil na ig, który był b. długo publiczny i każdy mógł go zobaczyć i poznać, miał swoją grupkę na FB (nie wiem kto inny
jakaś różowa napisała, że poszłaby nawet z przemasem na randkę.


@Teec: daj linka, bo nie wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie wszyscy z niego drą łacha, bo jest łatwym celem. Dlatego moim zdaniem, dla własnego dobra powinien skasować instagrama i inne social-gówna. Ale być może one dają mu namiastkę normalności, której chce (znajomych, na emigracji dodatkowo łączności z krajem/Poznaniem) ¯\_(ツ)_/¯
Ja bym już dał spokój i nie
@korporacion: Ale nie gdybym wrzucał zdjęcia mojej twarzy do internetu w taki sposób jak on to robił, tworzył wokół siebie grupkę ludzi, których jedynym tematem byłaby moja osoba, w sensie to jak bardzo jest mi trudno i jakie ciągle porażki ponosze (bo nic nie robie i oczekuje, że życie się od marudzenia samo poukłada). Sam się stworzył jako osobę publiczną, sam funkcjonował w ten sposób i doczekał się sławy (nie mówię
Przemcel płaci cenę za bycie instagramową gwiazdą. W tej branży hejt to codzienność. Tak jak Chodakowska, Jaglak, Rock, Elliot Clements, julki wypinające dupe, tak Przemcel musi się z tym mierzyć. Co on myślał? Że będzie pięknie i wspaniałe? No jednak nie.