Wpis z mikrobloga

Moje typu na #famemma

Ambro vs. Szewcu szanse mają 50/50 wg mnie, ale licze na to że Bamber znów dostanie #!$%@?

Alanik vs. Tancula tu raczej wygra Alan, ale byłby bardzo zabawnie gdyby wygrał AMATOR xD

Cypis vs. Qbik - mimo wszystko Cypis, przecież ten Qubik to taka #!$%@? ze hej

Kubańczyk vs. L-pro wiadomo że wygra Kubańczyk, ale gdyby mu tak noga się złamała jak Danielowi to bym się mega cieszył..Najgorszy typ z nich wszystkich.

Bestia vs. Najman - Najman wygrał z Bonusem i myśli że jest w życiowej formie, mam nadzieję że sympatyczna Bestia mu to wybije z głowy.

Rataj vs. Don Kasjo - nie wiem który głupszy, ale Rataj na pewno w tym wszystkim jest bardziej zabawny, on jest tak jak dziecko tak naiwnie głupi że aż pocieszny :D A Kasjo,

Gola vs. Rafonix - tu wiadomo że wygra Gola, a jeśli nie to będę podejrzał przekręt..Przecież Rafon nie ma psychy. A Gola mówcie co chcecie walczył jak lew z tym DMX z UK, mimo że fizycznie był duzo słabszy.

Linkiewicz vs. Zusje - obie mnie mocno irytują, ale mimo wszystko jestem za Zusje, ładniejsza i lepiej się wysławia.. plus będe się mega cieszył jak zawali się świat Linkiewicz co to myśli ze jest super wojowniczką xD

Tak chciałbym żeby się to skończyło.

#linkiewicz #donkasjo #najman #gola #rafonix
Hejtel - Moje typu na #famemma 

Ambro vs. Szewcu szanse mają 50/50 wg mnie, ale li...
  • 6
  • Odpowiedz
@Hejtel: Wydaje mi się, że wygra qbik obaj to pajace aczkolwiek cypis starszy i ma bardziej wyćpany organizm to w sumie mój jedyny argument xD Co do reszty to się zgadzam z tymi szlaufami może być różnie, ale dobrze jakby paskuda linkiewicz przegrała.
  • Odpowiedz