Wpis z mikrobloga

@RT_NR: heheh:) na meczę bardzo często do Warszawy jeżdżę bo mam tam rodzine i mieszkałem tam jakiś czas :) 300km to dla mnie problem nie jest zeby dostać się na mecz mojej drużyny :)
  • Odpowiedz
@kkeE:

W sumie racja. Nie mniej przez chwilę podejrzewałem, że może jesteś jakoś z BKS-em powiązany, bo w sumie układy na linii Legia-BKS są całkiem dobre, a i nie raz w Bielsku legioniści bywają. :)
  • Odpowiedz
@RT_NR: wiem wiem:) z okazji meczu z Legi z Podbeskidziem ganiałem z chłopakami z BKS po BB :) na paru meczach BKS'u też byłem:)
  • Odpowiedz
@Celinka95: Miałeś podać mi jakiś bar, który jest w pobliżu :D

Zwiedzanie kończy się ok. 20:00, więc możemy się zgadać przed wejściem od strony Katowickiej 9
  • Odpowiedz
@Tokarz: okey, maila Ci już wysłałem ;) ale żeby wszyscy widzieli to napiszę też tu: W bezpośredniej bliskości jest jeden bar, ale w życiu tam nie byłem, bo wygląda na spelunę. Jednak blisko jest na plac Baczyńskiego- jest tam Piwiarnia Warka, fajny pub Cela oraz Gramofon ( tam nie byłem ale ludzie sobie chwalą). Jeśli będzie mniej osób, to baaardzo blisko od browaru jest klub artystyczny Bakakaj- naprawdę zajebiste miejsce.
  • Odpowiedz
@Tokarz: o 20 tam będę, bar wybierzemy po drodze. Chyba najwygodniej będzie jednak na plac Baczyńskiego iść, bo tam ie tyle że pubów sporo, to i pizzeria i kebab się znajdą, a ekipa po długim 2 godzinny marszu pewnie głodna :D
  • Odpowiedz
Spotkanie chyba można uważać za udane, dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o Browarze Tyskim, jego historii i procesie ważenia piwa :D

Był nas wielki tłum, bo aż 6 osób :D

Wszystkim, którzy byli dziękuję za mile spędzony czas :)
  • Odpowiedz
No szkoda, że tak mało osób było ale wypad pozytywny jak najbardziej. Najbardziej ciesze się oczywiście z degustacji piwa na końcu wycieczki. Zdjęcia mogę gdzieś wrzucić jak ktoś by chciał
  • Odpowiedz