Wpis z mikrobloga

Z nudów obejrzałem wczoraj jeden odcinek serialu "Euphoria". Miałem przeczucia, że to rozrywka stricte dla normickich nastolatków z USA ale stężenie normizmu #!$%@?ł0 poza wszelką skale. Cały odcinek strasznie chaotyczny, ciągu fabularnego to tam prawie nie było ale to mniejsza. Wszystko było oparte na R U C H A N I U i ćpaniu. I ja nie czepiam się o tematykę ale kurła tu już nawet nie chodzi o seks tylko dosłownie R U C H A N I E. Odcinek wygląda tak: poznajemy bohaterkę i gadanie o ćpaniu, poznajemy inną bohaterkę temat ruchanie, poznajemy kolesi temat ruchanie, szkolne chady temat ruchanie, szkolne juleczki temat ruchanie, szkolna otyła cnotka temat ruchanie, nowa dziewczyna w mieście, która jest trapem pierwsze co robi to idzie dawać dupy do motelu. Kutangi latają, chady jak gdzieś chodzą to goła klata obowiązkowo, dawanie dupy na imprezie przy wszystkich, #!$%@? kolby trzem kolesiom przez grubaskę, wątek romantyczny murzyna i białej dziwki która poskakała po bolcach do kamerki i teraz znalazła sobie kochającego czarnoskórego ze szkolnej drużyny (w coś tam pewnie football). Ja nigdy nie żyłem życiem normika ale to już jest przesada. Albo twórcą #!$%@?ł0 i pokazują w opór przegięty obraz albo to jest upadek. Wątpię żeby to wyglądało aż tak w rzeczywistości ale to co ten serial pokazuje to zezwierzęcenie przynajmniej po pierwszym odcinku. Może potem jest to jakoś piętnowane albo coś ale Curwa Panowie co to za gówno to nie mam pytań. Jedno muszę przyznać zdjęcia bardzo ładne.
#przegryw
DoktorNauk - Z nudów obejrzałem wczoraj jeden odcinek serialu "Euphoria". Miałem prze...

źródło: comment_1584992306nNpQlY2bLOklGjzoeX1wB5.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz