Wpis z mikrobloga

Praktycznie w każdej grze, w której da się coś zrobić znajdują się typy, które potrafią zbudować w niej kalkulator. Ba, nawet zawsze są Azjaci, którzy robią bardziej zaawansowane komputery. Nie ma znaczenia czy to gra przystosowana do tego jak Minecraft, czy gra, która w ogóle się do tego nie nadaje jak Mario.
Zawsze mnie zastanawiało "jak oni do #!$%@? to robią?!?". I dzisiaj nadszedł ten dzień kiedy przeczytałem teorię. Z tej okazji zapraszam wszystkich na live stream gdzie będę próbował zbudować kalkulator w najlepszej grze wszechczasów, czyli #minecraft. Oczywiście teorię też przedstawię. Live odbędzie się jutro, mniej więcej w godzinach 19-21, potrwa 1-1.5h. Całość odbędzie się na moim nowym kanale - https://www.youtube.com/channel/UCE7LtpZ-VhuYilCcibKhtSA (jeszcze myślę nad lepszą nazwą).

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim, którzy byli na moim poprzednim live, zapraszam też na kolejny :) Jednocześnie informuje, że przekopiowałem live gdzie pisaliśmy serwer HTTP z Twitcha na youtube.
#programowanie