Wpis z mikrobloga

Cześć,
już w ten piątek o 8:00 naszego czasu zaczynają się wyprzedaże z okazji urodzin aliexpress. W związku z tym już mamy dla Was pierwsze kupony, do znanego i lubianego sklepu z okularami przeciwsłonecznymi, czyli Veithdia link!
Właściciel sklepu jest przejęty sytuacją w Polsce i brakiem maseczek, więc postanowił pomóc na tyle na ile może. Do każdego zamówienia z kodem zostanie dodana w gratisie maseczka pomagająca ochronić siebie i bliskich przed zarażeniem. Wymagane jest tylko wpisanie w komentarz do zamówienia "alipaczka.pl" aby mógł łatwo zidentyfikować te zamówienia. Limit dostępności to aż 1000 pierwszych zamówień, tylko i aż tyle ze względu na ograniczenia w dostępności i wysyłce maseczek z Chin. Myślę że miło mu będzie gdy zobaczy pozytywny odzew i ilość plusów pod tym postem, więc trochę #zebroplusy ;)

Lista modeli okularów dostępnych z kuponem, ceny oraz instrukcje zamawiania dostępne tutaj https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NLv5AuX41gn80ppjM5xMrGD9kqBJUyVdBOjw7EtZfwc/edit?usp=sharing

obserwuj aby nie przegapić kolejnych okazji -> #aliapczkapoleca

AliPaczka - Cześć,
już w ten piątek o 8:00 naszego czasu zaczynają się wyprzedaże z ...

źródło: comment_1584984815IWjEQDWmZ7bivnE9ebVsfv.jpg

Pobierz
  • 19
@AliPaczka: Piszę tak, bo opis jest jakby ta maseczka była pomocą na wagę złota. Jedna maseczka to jest tyle co nic. Poza tym, właściciel jest z Chin, ma tam dostęp do tanich maseczek, może dokonać zakupu hurtowego i dołączać po, nie wiem 10 maseczek. 10 maseczek to już jest realna wartość.

Możesz uważać, ze jestem roszczeniowy, ale według mnie dorzucanie jednej marnej maseczki, to jest po prostu wykorzystywanie nagłej potrzeby ludzi
@23kulpamens: gdyby dorzucił 10 maseczek to by musiał podnieść cenę okularów i pewnie by ich nie sprzedał. Myślisz że to instytucja charytatywna? Dalej uważam że lepsza jedna czy dwie niż zero. Ktoś przy okazji zakupów skorzysta.
@AliPaczka: To nie piszcie, że to pomoc. Na tym polega pomoc, że jej głównym celem nie jest zarobek tylko właśnie pomoc. Jeszcze ten opis:

w gratisie maseczka pomagająca ochronić siebie i bliskich przed zarażeniem


siebie i bliskich, jedną jednorazową maseczką ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bądźcie przynajmniej uczciwi i nie piszcie że to pomoc, bo to nie jest pomoc, tylko wykorzystywanie sytuacji do darmowej reklamy.

uważam że lepsza
siebie i bliskich, jedną jednorazową maseczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@23kulpamens: jak nie nakichasz na mame/babcie swoimi wirusami to może się nie zarażą od ciebie

To nie piszcie, że to pomoc. Na tym polega pomoc, że jej głównym celem nie jest zarobek tylko właśnie pomoc.

inne kraje dostają w tej samej cenie same okulary, więc jak dla mnie to jednak pomoc. Sprzedawca nie ma z tego dodatkowej
@AliPaczka

Sprzedawca nie ma z tego dodatkowej korzyści.


Darmowa reklama przez nagłośnienie, zwiększenie sprzedaży. Masz rację, same straty, wręcz musi dopłacać do interesu. Maseczka chirurgiczna na Alibaba, przy zakupie 1000szt jest po 0.05$

https://www.alibaba.com/product-detail/Disposable-Face-Bandage-Medical-mask-3_62501657157.html?spm=a2700.galleryofferlist.0.0.30d47b42w3q7rW

Czyli 50$ będzie go kosztować dodatkowo ta promocja. Kilka kliknięć w Google Ads kosztuje więcej. Tak więc, dla mnie ta cała "pomoc" wygląda na ściemę i tanią reklamę.
@23kulpamens: dziwna logika rozumowania, niestety nie wiem jak się odnieść do czegoś co nie jest dla mnie logiczne. Podsumowując sprzedawca dodaje do zamówień z Polski maseczkę nie doliczając za to żadnych dopłat a ty uważasz, że to nie pomoc.
@AliPaczka: To nie jest pomoc, tylko zwykła akcja promocyjna: "maseczka chirurgiczna gratis".

Czyli według Ciebie jeśli cena spekulacyjna maseczki to 10zł, to kupując te okulary zaoszczędzam 10zł albo idąc dalej, dostaję "pomoc" o wartości 10zł?

Logika rozumowania jest dziwna bo próbuję naśladować waszą gimnastykę logiczną, którą próbujecie wykonać żeby móc nazwać tą akcję promocyjną "pomocą". Być może nieudolnie, ale ciężko naśladować coś jest, jak sami nazwaliście, nielogiczne.
@23kulpamens: okej teraz rozumiem Twój tok myślenia, jesteś z tych co wolą czekać aż cena wróci do normy niż zadbać o swoje zdrowie czy życie kupując po cenie "spekulacyjnej". Czesi zrozumieli że to nie cena nakręcona przez spekulantów tylko aktualna rynkowa i mają teraz lepszą sytuację niż my. Skończmy tę dysputę na tym etapie bo do niczego nie prowadzi. Kto będzie chciał taką pomoc/promocję ten kupi, kto nie ten nie. Rynek
W związku z dużym zainteresowaniem i zapotrzebowaniem sprzedawca postanowił zmienić zasady,
przy zakupie 1 pary okularów jest 1 maska
przy zakupie 2 i więcej par dostaniesz 5 masek