Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś ciekawe teorie spiskowe związane z pandemią #koronawirus ?
Jak myślicie, czy w ogóle bezpiecznie jest w obecnej sytuacji dyskutować o teoriach spiskowych w tym kontekście?
Przykładowo powstały pewne teorie spiskowe mieszające reptilian w tą sytuację, w różnych konfiguracjach, albo jako sprawców lub jako cele.
#pandemia #covid19 #sarscov2 #2019ncov #teoriespiskowe
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Squatlifter:

Ja mam takie, w świetle ostatnich spięć na linii USA-CHINY, Chiny po pojawieniu się nowego wirusa postanowiły zbagatelizować sprawę, widzieli że sobie z nim poradzą potrm, nauczeni poprzednimi epidemiami, wszystko zostało dokładnie przewidziane i idzie tak jak miało być. Chiny się podnoszą, a reszta świata męczy.

2. Wirus krąży już od dawna, rządy nie bardzo wiedziały co z tym zrobić, więc ukrywali ten fakt i pracowali nad szczepionkami, Chiny
  • Odpowiedz
  • 1
@Squatlifter
@roknasilowni

A Ja w sumie mam teorie ze ostatni potezny dodruk dolara byl od samego początku planowany (potezne wzrosty na gieldzie akurat jak na wschodzie zaczela sie epidemia) zyskal kto mial zyskac, stracil swiat i szaraki, hegemon sie umocni finansowo, tylko chaina za szybko z tego wyszla, teraz podejrzewam za niedlugo nowy kryzys finansowy po tym jak znowu zarobią na akcjach kupionych w dołku i znowu strzyzenie przed kolejną
  • Odpowiedz