Cześć Mirki, moje kolejne podsumowanie Fut Champions. Z racji epidemii musiałem zjechać ze studiów i wrócić do rodzinnego domu, w którym mam bardzo słabego (w dodatku niestabilnego) neta 4/4 download/upload z pingiem w fifie oscylującym między 80, a 140 ms (często konsola wskazywała nawet 240ms) xddd (wcześniej grałem na bardzo dobrym necie 94/64 down/up Mb/s i stałym pingu 37ms na konsoli). W związku z takim słabym netem nie zdecydowałem się na spisywanie statystyk w ostatnim tygodniu, dobiłem sobie wtedy spokojnie do G3 na mega delayu z w miarę dobrym bilansem. W tym tygodniu moim celem również był G3 i wbiłem go w 17 meczach robiąc bilans 14:3 na takim #!$%@? necie i wysokim pingu, z czego jestem mega zadowolony. Już w czwartym meczu wylosowało mi prosa widniejącego na futwizie, wbijającego regularnie top100 w tej fifie (screen z futbina w komentarzu), przegrałem w tym meczu 0:5, nie miałem szans, nakładał się na to mega delay, płynna gra przeciwnika i jego skill, ale i tak swoje bramki strzelał w nefralgicznych momentach (45, 90 min, karny, wolny, kick off), swoje akcje prowadził w podobny sposób - długa piła na skrzydło do Mbappe TOTY i leciał za tą piłką widząc, że mam delay i nie mogę się przełączać na moich obrońców w odpowiednich momentach. Druga porażka to porażka w karnych (przeciwnik strzelił pierwszego wyrównującego gola w 88 minucie, a drugiego w 120+3, typowe minuty tracenia przeze mnie bramek). Ostatnia porażka to mój drugi mecz dzisiaj popołudniu - mega, giga delay, przy tak wysokim pingu nie widziałem co się działo, a przeciwnik grał dosłownie najgorzej z moich kilkuset przeciwników w ostatnich dwóch miesiącach, mimo tego nie mogłem nic zrobić, bo były mega przycięcia, po których zdobywał bramki Osimhenem i jakimś innym gówno zawodnikiem.

Na 14 winów, 6 było po RQ przeciwnika, wreszcie udało mi się wygrać dwa mecze w karnych (ale i tak te mecze powinienem wygrać w 90 minutach, przy pierwszym winie przeciwnik wyrównująca bramkę strzelił w 88 minucie, przy drugim w 88, a później w doliczonych czasach pierwszej części dogrywki i drugiej - 105 i 120 minuta xd), dwa razy wygrałem też mecze w dogrywce.

Przegrane po karnych: 1
Przegrane po widocznych skryptach: ciężko określić przez i tak istniejący delay z powodu neta

Śr. strzałów celnych przeciwnika na mecz: 2,82

Najlepszym zawodnikami byli Mbappe i Neymar. Najpozytywniejszym zaskoczeniem był Rysiu Quaresma, który uratował mnie w dwóch dogrywkach, w jednej strzelił dwie bramki, a w drugiej zdobył bramkę i asystę. Ta liga weekendowa była testem dla Makelele Prime. W pierwszym odczuciu Francuz zdał go na 5. Bardzo, bardzo solidny CDM, możliwe, że za jakiś czas zrobię jakąś jego recenzję. Mogę określić go mianem kozaka, który bardzo, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jako CDM aż 3 razy dostał MOTMa, raz zdobył nawet bramkę (strzały ocenione na 50 xd). Szkoda, że mam tak gównianego neta, bo chętnie dograłbym tą LW do końca.

Z racji, że w tej grze została mi tylko zabawa, bo skład mam #!$%@? (chwalesie) to jak uda mi się w ciągu tygodnia zarobić trochę drobnych to kolejną LW zacznę z Lewym HL w pierwszym składzie, Jamesem FS za CR7 oraz Orsiciem/RysiemQ za Neymara, a jak uda mi się zarobić troszkę więcej niż trochę to do składu wróci 'Lorą Blą' w wersji mid za Kehrera.

Skład pic rel, staty i screen z futwiza prosa, na którego trafiłem na początku LW w komentarzach.