Wpis z mikrobloga

Powiem Wam, że z każdym kolejnym dniem przeglądania wykopu w czasach pandemii, utwierdzam się w pewnym przekonaniu. Otóż moim nic nieznaczącym zdaniem, wykop.pl to miejsce, które powinniśmy odwiedzać jak najrzadziej, chcąc zachować zdrowy rozsądek. Zwłaszcza teraz, kiedy tyle osób siedzi w domu i ma czas na wypisywanie różnych śmieci. Wykop jest obecnie wielkim tyglem pełnym pryszczatych gimbów, przegrywów, inceli, pisowskich trolli i innych pożytecznych idiotów (w tym też oczywiście mnie), którzy swoimi wpisami tworzą wielki śmietnik, w którym to my wszyscy ochoczo babramy się każdego dnia.

I teraz najlepsze jest to, że taki głąb zacznie wypisywać jakimi idiotami są wszyscy na górze i jak on by zrobił to lepiej, a my wszyscy zaczynamy z nim dyskutować, próbując udowodnić swoją rację. Oczywiście praktycznie zawsze kończy się na tym, że nikt nikogo nie przekonał, a straciliśmy x godzin na puste dyskusje.
I o ile oczywistym jest, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, to zastanawia mnie po jaką cholerę to robimy i przede wszystkim: dlaczego tak się nimi przejmujemy?

No bo kim jesteś przegrywie incelu, żebyśmy brali na poważnie twoje wypowiedzi o zachowaniach i uczuciach kobiet? Przecież dyskusje z tobą o kobietach, to jak rozmowa z bankrutami na temat prowadzenia biznesu. Niby wiesz, że czegoś tam się dowiesz, ale wolałbyś dyskutować z kimś, kto umie robić to dobrze.
Kim jesteś lewaku/pisowski trollu, żebyśmy traktowali poważnie twoje polityczne mądrości na temat działań obecnego rządu?
W końcu, kim jesteśmy my wszyscy, żeby traktować poważnie nasze gówno znaczące opinie na temat walki z wirusem? xD

Ogarnięci ludzie, którzy mogą zmieniać ten świat nie tracą czasu na takie śmieciowe dyskusje. Wyobrażacie sobie takiego naukowca pracującego nad szczepionką, który wieczorem po pracy wchodzi na odpowiednik wykopu w swoim kraju? I potem jeszcze dyskutuje z jakimiś półgłówkami? xD Przecież to jest k*rwa komiczne xD

I teraz najlepsze: kim ja jestem, żebyście brali na poważnie te wypociny? No własnie nikim :) I właśnie dlatego uważam, że powinienem ograniczyć wykop i sprawdzać informacje o epidemii w bardziej wiarygodnych miejscach. Od kilku dni udaje mi się to z niezłym skutkiem i z pewnością jestem dużo bardziej spokojniejszy, bo nie patrzę już na to wzajemne obrzucanie się łajnem.

Powtarzam jeszcze raz, chyba nikt nie ma wątpliwości każdy ma prawo wyrażać swoje opinie na każdy temat, również na temat walki z wirusem, ale dla zachowania zdrowego rozsądku, powinniśmy je chyba wszyscy traktować z dystansem. Bo jeśli ktoś faktycznie zna się na temacie, to jest też zapewne na tyle kumaty, żeby nie tracić tutaj czasu. No, ewentualnie zrobi AMA ;)
Dlatego moje postanowienie na najbliższe dni, to mniej czasu na wykopie oraz mniej informacji o wirusie, za to ze sprawdzonych, obiektywnych źródeł.

Pozdrawiam i życzę nam wszystkim więcej rozsądku! :)

#koronavirus #2019ncov #koronawpolsce
  • 2
@Thordvalsson2:

-Wrzucanie jak najwięcej na wykopów, że tracą czas na dyskusje tutaj i koniec końców do niczego nie dochodzą

-Pisanie długiego wpisu aby inicjującego bezużyteczną według opa dyskusje.

Profit: #!$%@? w dupie opa.

Op sam sie wyjaśnia, ale myśli, że jak wspomni o tym, że to co robi jest bez sensu, to go to usprawiedliwia do robienia tego, co sam krytykuje xD

Ty i inni których krytykujesz - na równi, tylko