Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś ekonomiczna alternatywa dla czegoś takiego jakbym chciał sobie zrobić LED-y do TV? Bez Androida. Dodam jeszcze, że mam 58", a ta skrzynka to chyba tylko do 35".

Tanie taśmy z Ali odpadają, bo mimo że mam tu podłączone HDMI z kompa, to nie mam jak puścić jeszcze kabla USB z PC do tej skrzynki. No chyba że są takie, co używają Bluetooth. Poza tym chciałbym by te LED-y działały z każdym obrazem, który mam na TV, nie tylko z kompa. I tu się też zaczynają schody, bo mam zajęte wszystkie 3 wejścia HDMI w TV, a jak zacznę się bawić z rozdzielaczami to mam obawy, że się zacznie wszystko pieprzyć, tym bardziej przy 4K, o HDR nie wspomnę. Już wystarczająco mi to wariuje przez to, że mam rozdzielacz HDMI dla sygnału z kompa i sygnał jest rozdzielony na 2 wyświetlacze - na TV, który ma natywne 4K i na monitor, który ma tylko 1080p. Dziwne rzeczy się czasem dzieją i Windows głupieje (szczególnie że przestrzeń kolorów jest inna dla 1080p i dla 4K), choć ogólnie zazwyczaj wszystko działa jak należy, dopóki nie bawię się rozdziałką puszczając z PC tylko 1080p.
#telewizory #ambilight #led
  • 2
  • Odpowiedz