Wpis z mikrobloga

@Djuk94: Nie są zaliczane do profesjonalnego rekordu, tylko do amatorskiego rekordu (na tej samej zasadzie co bokserskie walki Kasjusza z przeszłości). Sherdog nie jest żadnym oficjalnym rankingiem MMA, tylko stroną fanowską, więc nie ma znaczenia co sobie na tej stronie napiszą (przecież tam Krystianowi wpisali pseudonim "Sid" xD) Do profesjonalnego rekordu zalicza się walki zakontraktowane na profesjonalnych zasadach MMA - a w profesjonalnych zasadach MMA walczy się 3 rundy po
  • Odpowiedz
@Back_Space: Nikt nigdy nie namawiał mnie na walkę 3 rundy po 5 minut, ale gdyby padła oficjalna propozycja, to chętnie bym się zgodził, bo w zasadzie dlaczego miałbym odmówić.

Secundo: wg mojej definicji, walki na Fame MMA są zawodowe. Jest full contact, są małe rękawice (ok, nie dotyczy dziewczyn i parówek z UK, które walczą w bułkach), jest kontrakt z federacją i jest wypłata = walka zawodowa. Długość rund zależy
  • Odpowiedz
@Back_Space: Są zaliczane do zawodowego mma. Jedyną walką zaliczoną do amatorskiego mma była walka Hassan vs Wiewiór (Prawdopodobnie dlatego, że mieli większe rękawice) Jeśli się biją z rękawicami do pro i rundy trwają przynajmniej 2 minuty po 3 rundy, więc jest to walka profesjonalna :) Wiem, bo nawet w programie "Tylko Jeden" specjalnie zrobili dwie rundy po 2 minuty, a nie trzy rundy, żeby się nie liczyło do profesjonalnego rekordu
  • Odpowiedz
Nikt nigdy nie namawiał mnie na walkę 3 rundy po 5 minut


@marek-hoffmann: W takim razie miałem złe informacje. Myślałem że były rozmowy byście zawalczyli 3 rundy po 5 min (czyli na zawodowych zasadach) i że się nie zgodziliście. Przepraszam za pomyłkę.

Secundo: Twoja definicja jest tylko Twoją definicją. Nie istnieją żadne oficjalnie przyjęte reguły zawodowego MMA, które uwzględniałyby 3-minutowe rundy i ogólnie rundy krótsze niż 5 minut. Ani za granicą, ani tym bardziej w
  • Odpowiedz
@marek-hoffmann: W każdym razie, skoro przegrałeś z Malczyńskim po wyrównanej walce - to weźcie teraz rewanż na zawodowych zasadach w 3 rundach po 5 minut. Debiut z Malczyńskim w zawodowym MMA chyba lepiej się powinien dla Ciebie prezentować niż debiut z Ozdobą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Back_Space: Źródła to tylko ,,Tapology" i ,,Sherdog" oraz ewentualnie fame mma, które prawdopodobnie komunikuje się z nimi w celu poprawienia ewentualnych błędów wypisanych na tych stronach, tak jak inne "poważne organizacje"
  • Odpowiedz